Newsletter

Tucker Carlson powraca z nowym serwisem wideo o nazwie Tucker Carlson Network

12.12.2023, 14:11aktualizacja: 12.12.2023, 14:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Tucker Carlson Network
Tucker Carlson Network
Carlson zostanie gospodarzem wielu nowych programów obejmujących długie wywiady, komentarze, relacje z bieżących wydarzeń i dziennikarstwo śledcze.

TAMPA, Floryda, 12 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Tucker Carlson Network, nowy subskrypcyjny serwis wideo został oficjalnie uruchomiony na stronie TuckerCarlson.com - ogłosili Tucker Carlson, Neil Patel i Justin Wells. Patel jest dyrektorem generalnym spółki odpowiedzialnym za jej działalność biznesową. Wells zajął stanowisko prezesa i nadzoruje politykę programową i treści.

Ogłaszając premierę serwisu, Carlson stwierdził: „Relacjonowanie wydarzeń na zachodzie stało się narzędziem represji. Reporterzy nie ujawniają już istotnych informacji opinii publicznej; starają się je ukryć. Naszym zamiarem jest mówienie prawdy o ważnych sprawach - wyraźnie i z odwagą”.

Od dzisiaj Tucker Carlson Network (TCN) stanie się domem dla licznych nowych programów. Zarówno bezpłatne treści uzupełnione reklamami, jak i płatne treści premium dostępne będą na stronie TuckerCarlson.com. Materiały wideo Carlsona nieobjęte subskrypcją będą nadal dostępne na platformie X. Wersje audio tych treści zostaną opublikowane w formie podcastu zatytułowanego „The Tucker Carlson Podcast”.

Wells dodał: „Tucker utrzymuje silne relacje z odbiorcami na platformie X. Z radością oczekujemy na kontynuację tych relacji i na dostarczenie widzom jeszcze większej ilości treści wideo za pośrednictwem Tucker Carlson Network".

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie TuckerCarlson.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2298045/Tucker_Carlson_Network_Logo.jpg

Źródło: Tucker Carlson Network

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.12.2023, 14:11
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ