Newsletter

TUMI ogłasza nawiązanie oficjalnego partnerstwa z żeńską drużyną Tottenham Hotspur na sezon 2023-2024

06.10.2023, 15:18aktualizacja: 06.10.2023, 16:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire
Walizki i torby firmy po raz pierwszy posłużą pierwszej footballowej drużynie kobiecej podczas podróży.

NOWY JORK, 6 października 2023 r. /PRNewswire/ - Międzynarodowa marka podróżnicza i lifestyle’owa TUMI ogłosiła dzisiaj nawiązanie partnerstwa z sekcją kobiecą Tottenham Hotspur w bieżącym sezonie.

TUMI zostało oficjalnym partnerem ds. bagażu kobiecej sekcji klubu. Logo firmy będzie prezentowane z tyłu koszulek zawodniczek podczas wszystkich meczów - jest to pierwsze tego rodzaju osiągnięcie marki lifestyle’owej.

Zawodniczki, trenerzy i personel pomocniczy będą korzystać ze spersonalizowanych produktów TUMI, które wniosą funkcjonalność i swobodę do podróży na każdy mecz na własnym boisku i wyjazdowy. Wśród produktów znajdują się egzemplarze z legendarnych kolekcji TUMI, na przykład czterokołowe poszerzane walizki International z kolekcji 19 Degree, plecaki Search z kolekcji Alpha Bravo, kosmetyczki Voyageur Madeline, torby materiałowe i dwustronne organizery Just in Case®.

Nowe partnerstwo dodatkowo wzmacnia relacje TUMI z klubem. Firma była wcześniej partnerem drużyny mężczyzn w ich trasie po regionie Azji i Pacyfiku. Oprócz tego kapitan drużyny mężczyzn Heung-Min Son jest światowym ambasadorem marki TUMI.

„Możliwość dalszego poszerzania i wzmacniania partnerstwa z TUMI z sekcją kobiecą klubu Tottenham Hotspur jest naturalną kontynuacją współpracy i dobrze wpisuje się w nasze zobowiązanie do udoskonalania podróży zawodniczek w dążeniu do realizacji ich pasji. Produkty TUMI charakteryzują się doskonałością i trwałością, a możliwość wspierania członkiń żeńskiego zespołu w osiąganiu najlepszych wyników jest dla nas wielkim zaszczytem” - powiedziała Jill Krizelman, starsza wiceprezeska TUMI ds. marketingu i e-commerce.

Todd Kline, dyrektor ds. handlowych Tottenham Hotspur, stwierdził: „Po niedawnej pomyślnej współpracy klub niezwykle ceni sobie firmę TUMI i jej produkty. Wiemy, że produkty TUMI będą świetne służyć naszym zawodniczkom w podróży na mecze i podczas powrotów z nich. Tuż przed pierwszym w sezonie meczem na własnym stadionie nowe partnerstwo przyczyni się do popularności nadchodzącej kampanii i podkreśli, jakim wyróżnieniem jest bycie kojarzonym z żeńskim zespołem Tottenham Hotspur właśnie teraz.

Logo TUMI po raz pierwszy pojawi się na koszulkach zawodniczek w tę niedzielę, na pierwszym meczu WSL na stadionie Tottenham Hotspur przeciwko drużynie kobiet Bristol City. Obserwuj kanały społecznościowe @tumitravel i @spurswomen.

TUMI

Od 1975 r. firma TUMI produkuje światowej klasy produkty biznesowe i podróżne oraz wytrzymałe produkty luksusowe, które ułatwiają i upiększają wszystkie aspekty życia w drodze, oraz podnoszą jego poziom. Łącząc funkcjonalność z pomysłowością, firma z zaangażowaniem udoskonala podróżowanie jako towarzysz dynamicznych osób, które dążą do realizacji własnych pasji. Więcej informacji na temat TUMI można znaleźć na stronie TUMI.com. Marka TUMI i logo TUMI są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do spółki Tumi, Inc. © 2023 Tumi, Inc.

Źródło: Tumi, Inc.

KONTAKT:

Kontakty z mediami:
Alexandra Gillis
e-mail: alexandra.gillis@tumi.com 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2240156/Tumi_x_Tottenham_Hotspur_Women_partner.jpg 
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/214382/4325582/tumi_logo.jpg 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.10.2023, 15:18
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ