Newsletter

Ludzie i kultura

Wemade wypuścił „GalaxyTornado na WEMIX” na rynek globalny

04.01.2022, 09:25aktualizacja: 04.01.2022, 09:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Wemade Co., Ltd.
Business Wire/Wemade Co., Ltd.
- Nowa gra mobilna „GalaxyTornado on WEMIX” zostanie wydana w 174 krajach.

- Intuicyjna gra dla każdego i zabawne elementy strategiczne.

- Wielkie nagrody dla graczy, w tym token Tornado i przedmioty związane z grą.

SEUL, Korea Południowa--(BUSINESS WIRE)-- Wemade wypuścił na rynek globalny nową grę opartą na technologii blockchain - „GalaxyTornado na WEMIX”.

„GalaxyTornado” za pośrednictwem Google Play trafił na rynki całego świata, w tym do Ameryki Północnej, Europy i Azji, z wyłączeniem niektórych krajów, takich jak Korea Południowa i Chiny. Gra będzie dostępna w 15 wersjach językowych, w tym po angielsku, hiszpańsku i arabsku.

Spółka NT Games, twórca nowej gry „GalaxyTornado”, posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i obsłudze gier komputerowych na całym świecie, mając na koncie takie tytuły, jak: „Girls' Life”, „Ocean Tales” oraz gry kolekcjonerskie „Goddess Kiss” i „Age Of War”.

W „GalaxyTornado”, która jest grą typu casual, gracze mogą odkrywać i rozwijać nowe planety dla przyszłości Ziemi pozbawionej zasobów. Łatwość sterowania umożliwia eksplorację i zbieranie materiałów z większej ilości planet, a także wspiera system rywalizacji między graczami.

W grze uwzględniono wszystkie elementy strategiczne, takie jak budowanie, uprawa, zbieranie, grabieże, rywalizacja i współpraca, aby zwiększyć przyjemność z gry. Gracze mogą też zdobywać żetony Tornado w cotygodniowym wyścigu Galaxy Race.

Z okazji ogólnoświatowej premiery gry odbędą się trzy wydarzenia: Symbol Collection Event, w ramach którego aż do odwołania będzie można zdobyć tokeny Tornado i wirtualne przedmioty związane z grą. Siedmiodniowe rozdanie, w którym do zdobycia będzie energia niezbędna do kontynuowania gry oraz wyścig Galaxy Race, w którym gracze będą mogli zdobyć tokeny Tornado w zależności od liczby Rubinów uzyskanych podczas wyścigu.

„Jeśli chcesz naprawdę poczuć, czym jest idea P&E (Play and Earn) w najczystszej postaci, gra >>GalaxyTornado<< to świetny wybór - powiedział przedstawiciel firmy NT Games. - Spodziewamy się, że współpraca z platformą WEMIX pozwoli zmaksymalizować korzyści w ramach wyjątkowego cyklu rywalizacji i nagród, jakim z założenia miała być gra GalaxyTornado”.

„Będziemy dążyć do tego, by zaistnieć na globalnym rynku gier opartych na technologii blockchain - powiedział Henry Chang, dyrektor generalny Wemade. - Tego typu gry, polegające na ekonomii tokenów, będą cechować się bezprecedensowo dynamicznym i długim cyklem życia”.

WEMIX: https://wemixnetwork.com/

Zdjęcia/galeria multimedialna dostępna na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/52555584/en

Źródło: Wemade Co., Ltd.

KONTAKT:

Wemade Co., Ltd. (112040: KOSDAQ)

Yeonghyun Lee, dyrektor ds. public relations

e-mail: yeonghyun@wemade.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.01.2022, 09:25
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ