Newsletter

Zmierz się z nowymi przeciwnikami w „MIR4”. Nowe zadanie najazdu i najazdu połączonego z walką z bossem

30.11.2022, 10:10aktualizacja: 30.11.2022, 10:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Wemade
PR Newswire/Wemade
• Więzienie Vipergeist i Claydoh GEN już dostępne - wysokie nagrody za pokonanie pierwszego przeciwnika.

• Otwarcie Komnaty Antydemonicznej (Antidemon Chamber) na Placu Magii (Magic Square), która pozwala na uzyskanie dużej liczby punktów doświadczenia (EXP).

• Aktualizacja nowego comiesięcznego wydarzenia z zapisami: „Lucky Cat Luckster's Monthly Check-in”.

SEUL, Korea Południowa, 30 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- „MIR4”, przebojowa gra MMORPG firmy Wemade, otrzymuje nowe zadanie najazdu (raid) i najazdu połączonego z walką z bossem (boss raid) już od 29 listopada.

W Więzieniu Vipergeist, które jest nowym 14. etapem najazdu, pojawią się nowe potwory na poziomie 165, a w Claydoh GEN, 10. etapie najazdu połączonego z walką z bossem, pojawi się nowy boss na poziomie 160.

W Claydoh GEN, boss często przypuszcza na graczy ataki polegające na jednoczesnym uderzeniu długim mieczem, przywołaniu Czarownika Claydoh (Claydoh Witch Doctor) i wywołaniu burzy pyłu. Aby stawić mu czoła, gracze muszą walczyć ramię w ramię i mieć dużo punktów zdrowia.

Aktualizacja daje graczom możliwość uczestniczenia w trudniejszych najazdach i najazdach połączone z walką z bossem. Po pierwszym wykonaniu zadania można otrzymać Epicką Błękitną Statuetkę Smoka (Epic Blue Dragon Statue), Rzadki Smoczy Kamień Ulepszeń (Rare Divine Dragon’s Enhancement Stone), Legendarny Mistyczny Kamień Ulepszeń (Legendary Mystic Enhancement Stone) i inne nagrody.

Komnata Antydemoniczna dostępna jest na poziomach 6-8 Placu Magii. Kiedy gracze atakują potwory wewnątrz komnaty, mogą zadawać więcej obrażeń mocą antydemoniczną i zyskiwać w walce większą liczbę punktów doświadczenia.

Zaktualizowane zostało też nowe comiesięczne wydarzenie z zapisami, „Lucky Cat Luckster’s Monthly Check-in”. Wydarzenie potrwa do 27 grudnia, a w jego ramach użytkownicy mogą otrzymać różne przedmioty, takie jak Tabletki Wigoru (Vigor Pills) do szybkiego wzrostu, bilety Dragon Sphere Summon i bilety Hell Raid.

„Od mojej bitwy do naszej wojny”. Zajrzyj na oficjalną stronę internetową, aby przeczytać więcej informacji o „MIR4”.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1957133/image1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1848100/MIR4_Logo.jpg

Źródło: Wemade

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.11.2022, 10:10
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ