Newsletter

Masz pytania o 5G? Eksperci odpowiedzą na nie podczas wideoczatu

22.09.2020, 13:44aktualizacja: 22.09.2020, 13:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W środę, 23 września, Serwis Samorządowy PAP zaprasza na czat z prof. Andrzejem Krawczykiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Zastosowań Elektromagnetyzmu oraz Markiem Lipskim, ekspertem w zakresie problematyki pól elektromagnetycznych (PEM).

Będzie to już drugie spotkanie online z cyklu „Tydzień z ekspertem”, realizowanego przez Serwis Samorządowy PAP w ramach kampanii informacyjno-społecznej „5G - Infrastruktura przyszłości”. Partnerem merytorycznym projektu jest Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

Jakie znaczenie będzie miała technologia 5G w samorządach? Jakie zmiany przyniesie 5G? Jakie korzyści płyną z zastosowania związanych z tym nowoczesnych rozwiązań?

Na te i inne pytania nasi goście odpowiedzą podczas wideoczatu, który rozpocznie się 23 września o godzinie 13.00.

Pytania można przesyłać już teraz – na adres samorzad@pap.pl lub zadawać je w trakcie spotkania, po wcześniejszej rejestracji (TUTAJ).

Wideoczat będzie można śledzić w Serwisie Samorządowym PAP. Po zakończeniu wydarzenia opublikujemy pełną relację tekstową i wideo.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.09.2020, 13:44
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ