Newsletter

Nauka i technologie

70mai wprowadza na rynek pierwszą kamerę samochodową obracaną o 360°

19.09.2022, 14:32aktualizacja: 19.09.2022, 14:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

70mai
70mai
Przedstawiamy Omni, uniwersalnego opiekuna z całodobową detekcją ruchu działającego w oparciu o sztuczną inteligencję.

SZANGHAJ, 19 września 2022 r. /PRNewswire/ -- 70mai, czołowa w branży spółka specjalizująca się w inteligentnych rozwiązaniach i przełomowych produktach, poinformowała o wprowadzeniu na rynek kamery Dash Cam Omni. Opatentowana konstrukcja z możliwością obrotu o 360° pozwoliła rozwiązać problem podobnych produktów, w których obraz był zniekształcony ze względu na szerokie pole widzenia. Omni jest pierwszą kamerą 70mai, która wykorzystuje algorytm sztucznej inteligencji, aby zwiększyć bezpieczeństwo samochodu podczas parkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://omni.70mai.com.

Omni zapewnia doskonałą widoczność w nocy. Dzięki technologii PureCel®Plus-S HDR, urządzenie z łatwością dostosowuje balans ekspozycji i redukuje zakłócenia obrazu w warunkach słabego oświetlenia lub wysokiego kontrastu. Jazda w nocy przestała być problemem, odkąd Omni zapewnia tak zaawansowane wsparcie.

Dzięki obrotowej konstrukcji 360° kamera rejestruje najpełniejszy widok bez martwych punktów, minimalizując jednocześnie zniekształcenia obrazu, co pozwala na zachowanie wyrazistości szczegółów. Ponadto nagrywa film alarmowy na 2 sekundy przed kolizją, co gwarantuje uchwycenie wszystkich najważniejszych szczegółów. Po uruchomieniu trybu parkingowego dzięki sztucznej inteligencji wykrywania ruchu kamera Omni rozpoznaje podejrzane sylwetki wokół samochodu i obraca się w kierunku wykrytego ruchu, nagrywając materiał alarmowy. Gdy użytkownicy znajdują się poza samochodem, będą otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji*.

„Innowacyjność to konsekwentne dążenie firmy 70mai. Po raz pierwszy wprowadziliśmy silnik elektryczny do kamery samochodowej. Nasz zespół pokonał bezprecedensowe wyzwania i problemy techniczne i teraz z dumą może powiedzieć, że Omni jest naprawdę inteligentną, elastyczną, wielofunkcyjną kamerą samochodową 360° z pełnym obrazem” - lider produktu z 70mai.

Przedsprzedaż rusza w październiku 2022 r. Zapraszamy na stronę http://omni.70mai.com, aby dowiedzieć się więcej o Omni i skorzystać ze specjalnej oferty.

* Funkcja alertu aplikacji wymaga zestawu Hardwire Kit 4G, który jest sprzedawany oddzielnie

W sprawie zapytań ze strony mediów prosimy o kontakt z globalmarketing@70mai.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1900632/Omni_image_1.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1900639/Omni_image_2jpg.jpg

Źródło: 70mai

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.09.2022, 14:32
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.