Newsletter

Nauka i technologie

Absen zaprezentuje najnowsze wyświetlacze LED podczas InfoComm 2021

19.10.2021, 08:18aktualizacja: 19.10.2021, 08:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Absen
Absen

SHENZHEN, Chiny, 19 października 2021 r. /PRNewswire/ -- Czołowa marka wyświetlaczy LED, Absen, zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania na targach InfoComm 2021 (stoisko 1008) w dniach 27-29 października br. Jako największe i najbardziej interesujące wydarzenie w branży Pro-AV, targi InfoComm gromadzą tysiące ekspertów z tego sektora, menedżerów AV, użytkowników końcowych i integratorów z całego świata. Będzie można zobaczyć najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie audiowizualne.

Na stoisku znajdzie się wirtualne studio LED wykonane z urządzeń serii MR (ekran podłogowy) i PL (ekran tła) marki Absen. Profesjonalne wirtualne studio LED marki Absen, które stanowi doskonały wybór do filmów i telewizji, zapewni klientom niezwykle wciągające doświadczenia dzięki efektom wizualnym o niezrównanym poziomie realizmu.

Seria MR

To profesjonalny produkt Absena do podłogowych wyświetlaczy LED. Seria MR posiada dwie opcje wykończenia powierzchni. Wykończenie matowe zapewnia panel LED bez refleksów, idealny do transmisji TV, scen xR i wirtualnego studia produkcyjnego. Wykończenie błyszczące oferuje stylowy i lśniący panel LED o nowoczesnym wyglądzie, idealny do zastosowań handlowych, architektonicznych i wystawowych. Solidna ramka gwarantuje bezpieczeństwo i wytrzymałość i poradzi sobie z obciążeniem do 2500 kg/m.

Seria PL

To zaawansowany produkt firmy Absen do wynajmu do przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania (3840 Hz), algorytmowi HDR10, wysokiemu współczynnikowi kontrastu, jasności 1500 nitów i technologii LED doskonałego odwzorowania czerni, seria PL pozwala uzyskać najwyższą jakość obrazu i doskonałe parametry wizualne. Do twórczych zastosowań dostępny jest szereg kształtów - trójkątne, sześcienne, okrągłe. Innowacyjny zintegrowany system łączenia w bloki oparty na zmianie pozycji krzywej zachowuje najwyższy poziom dopasowania zarówno w konfiguracji płaskiej, jak i krzywej.

Absenicon 3.0

To rewolucyjne rozwiązanie LED typu „wszystko w jednym” do zastosowań konferencyjnych. Posiada cztery standardowe rozmiary wielkoformatowe (110''/138''/165''), odpowiednie do przestrzeni różnej wielkości. Proporcje obrazu to 16:9, co pozwala na pełne odwzorowanie rozdzielczości Full HD. Inteligentny pilot sprawia, że możliwa jest wygodna i łatwa realizacja wielu funkcji, podobnie jak w telewizorach smart TV. Urządzenie zawiera także wbudowany soundbar, co ułatwia odtwarzanie multimediów.

Seria Clear Cobalt, nowy Micro LED marki Absen - stabilny produkt najwyższej jakości, łączący w sobie technologię odwróconej enkapsulacji COB i główny algorytm HDR10. Dzięki czarnej powłoce i technologii korekcji czerni seria Clear Cobalt osiąga filmową jakość obrazu przy wysokiej jasności i kontraście. Ponadto urządzenie jest odporne na wilgoć, kurz, otarcia i utlenianie, a także zabezpieczone przed elektrycznością statyczną i emisją niebieskiego światła.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.absen.com

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1661243/image_1.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1661244/image_2.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1661245/image_3.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1661246/image_4.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1661247/image_5.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1661248/image_6.jpg

Źródło: Absen

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.10.2021, 08:18
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ