Newsletter

Nauka i technologie

AIA zostaje najnowszym klientem Silent Eight

15.04.2024, 08:57aktualizacja: 15.04.2024, 09:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SINGAPUR, 15 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Spółka Silent Eight specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu uczenia maszynowego poinformowała dziś o pozyskaniu swojego najnowszego klienta, AIA - największego azjatyckiego ubezpieczyciela na życie i zdrowie.

Wyspecjalizowana platforma oparta na sztucznej inteligencji (AI) firmy Silent Eight - Iris, będzie wykorzystywana do wspierania procesów monitorowania zgodności AIA z przepisami dotyczącymi przestępstw finansowych w ramach różnych jurysdykcji.

Matt Leaney, dyrektor ds. przychodów w Silent Eight, powiedział: „Silent Eight jest bardzo zadowolona ze współpracy z AIA; zamierzamy konsekwentnie wspierać jej mechanizmy kontroli zgodności z przepisami, korzystając z AI”.

Hritesh Mehta, szef działu zgodności grupy w AIA, dodał: „Integracja możliwości Silent Eight umożliwi nam usprawnienie procesów kontroli zgodności z przepisami regulującymi przestępstwa finansowe. Świadczy to o niezłomnym poświęceniu firmy na rzecz ochrony interesów naszych klientów i uczciwości biznesowej”.

Silent Eight

Silent Eight wykorzystuje algorytmy AI do opracowywania platform do zapewniania zgodności z przepisami, które ograniczają przestępczość, skierowanych do największych światowych instytucji finansowych na ponad 150 rynkach. Spółka ściśle współpracuje z organami śledczymi w celu namierzania nieuczciwych podmiotów w systemie finansowym i oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie sankcji, płatności, informacji niepożądanych, monitorowania transakcji i osób zajmujących eksponowane stanowiska polityczne.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1915578/Silent_Eight___Black_for_Screen_Logo.jpg

Źródło: Silent Eight

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.04.2024, 08:57
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ