Newsletter

Nauka i technologie

Antaisolar i Jinko Technology rozpoczynają globalną współpracę strategiczną na SNEC 2023

29.05.2023, 09:05aktualizacja: 29.05.2023, 09:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Antaisolar
PR Newswire/Antaisolar

SZANGHAJ, 26 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- 25 maja, podczas odbywających się w Szanghaju międzynarodowych targów i konferencji fotowoltaiki SNEC 2023, Antaisolar i Jinko zorganizowały ceremonię zawarcia umowy o współpracę strategiczną. Strony umowy postanowiły nawiązać globalne partnerstwo strategiczne w obszarze czystej energii oparte na zasadach obopólnie korzystnych, dążeniu do zdobycia dodatkowej przewagi, podziale zasobów oraz wspólnym rozwoju. W imieniu stron umowę podpisał dyrektor generalny Antaisolar, Huang Liqin oraz dyrektor generalny Jinko Technology, Wang Hong.

Globalna branża czystej energii charakteryzuje się nasiloną konkurencją, ale rozwój czystej energii jest wspólnym celem wielu krajów dążących do transformacji energetycznej i neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla. Chiny zdołały stworzyć kompleksowy i efektywny, zajmujący czołową pozycję na świecie, łańcuch branży fotowoltaiki. Antaisolar i Jinko Technology to dwie spółki działające w obszarze fotowoltaiki od wielu lat. Począwszy od 2022 r. wspólnie zrealizowały szereg projektów krajowych i zagranicznych. Umowa o współpracę strategiczną pozwoli im pogłębić wymianę technologii, talentów i innych zasobów podczas realizacji projektów oraz wynieść wzajemne relacje na wyższy poziom.

Dyrektor generalny Antaisolar, Huang Liqin, powiedział podczas odbywającego się na SNEC uroczystego zawarcia umowy o współpracę strategiczną z Jinko Technology, że jest to dokument nadzwyczajnej rangi. Antaisolar jest czołowym dostawcą systemów montażowych dla fotowoltaiki obsługującym cały łańcuch branżowy, stale opracowującym innowacyjne produkty i dokonującym przełomowych odkryć w ramach prowadzonej działalności badawczo-rozwojowej, dzięki którym zdołał dostarczyć klientom z całego świata rozwiązania pełnoskalowe, w tym systemy do montażu paneli słonecznych i systemy nadążne o mocy łącznej 25 GW. Strony umowy cenią sobie wzajemne wsparcie oraz komplementarność kompetencji zawodowych, technologii i zasobów. Dzięki poszerzaniu doświadczenia zdobywanego podczas realizacji projektów i przewadze technicznej będą mogły wspólnie budować czystsze i niskoemisyjne instalacje fotowoltaiczne oraz promować ekologiczny wzrost poprzez praktyczne działania.

Dyrektor generalny Jinko Technology, Wang Hong, oświadczył, że współpraca z Antaisolar to ważny krok na drodze do stworzenia schematu działania łańcucha branży czystej energii. Obie strony będą pogłębiać współpracę, wspólnie analizować potencjalne możliwości, rozwijać rynek energii słonecznej, budować zrównoważone, czyste i wydajne instalacje wytwarzania energii słonecznej oraz ich wyposażenie na całym świecie, promować innowacje technologiczne i biznesowe oraz umożliwiać światu korzystanie z czystej energii.

W przyszłości Antaisolar i Jinko Technology będą rozwijać wzajemnie opłacalną współpracę na rynku globalnym, wdrażać strategię korzystną dla obu spółek, dostarczać globalnym klientom stabilne, innowacyjne i wydajne rozwiązania fotowoltaiczne, skutecznie wspierać budowę czystego, niskoemisyjnego, bezpiecznego i wydajnego systemu energetycznego oraz wspomagać czystą i niskoemisyjną transformację energetyczną.

www.antaisolar.com

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2086392/image_5016703_20037139.jpg

Źródło: Antaisolar

KONTAKT:

e-mail: sales@antaisolar.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.05.2023, 09:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ