Newsletter

Nauka i technologie

Beny zachwyca uczestników targów Intersolar Europe swoimi kompleksowymi rozwiązaniami solarnymi

21.06.2024, 11:05aktualizacja: 21.06.2024, 11:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MONACHIUM, 21 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Podczas targów Intersolar Europe, odbywających się w dniach 19-21 czerwca 2024 r., firma Beny zaprezentowała swoje inteligentne rozwiązania energetyczne ze swoją podmarką EVB, ukierunkowaną na ładowanie pojazdów elektrycznych i PVB, marką skoncentrowaną na mikroenergetyce i magazynowaniu energii. Firma również była gospodarzem wydarzeń takich jak ceremonia wręczenia certyfikatów TÜV Rheinland i wydarzenie, podczas którego rozdawano upominki, które spotkały się z entuzjastycznym odbiorem uczestników.

Intersolar Europe jest prestiżowym wydarzeniem międzynarodowej branży fotowoltaicznej. Powierzchnia wystawowa zajmująca ponad 110000 m2 przyciągnęła ponad 1500 wystawców i ponad 100000 odwiedzających oraz ekspertów branżowych. Targi obejmują wszystkie segmenty łańcucha dostaw sektora PV, zapewniając platformę do komunikacji i współpracy.

Podczas targów, firma Beny i jej podmarki zaprezentowały kompleksowe rozwiązania energetyczne, spełniające potrzeby związane z różnorodnymi zastosowaniami. EVB oferuje rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych przeznaczone na rynki konsumentów indywidualnych i klientów komercyjnych. Jeżeli chodzi o produkty dla domów, dostępne są ładowarki AC (3,7kW-22kW) z wbudowanym zabezpieczeniem, łącznością Wi-Fi/Bluetooth i zdalnym zarządzaniem w oparciu o protokół komunikacji OCPP 1.6J. Zintegrowany system balansowania energii ładowania DLB (Dynamic Load Balancing) i domowe systemy energetyczne przyczyniają się do poprawy dystrybucji energii i bezpieczeństwa. Jeżeli chodzi o rozwiązania dla firm, EVB oferuje ładowarki AC/DC (20kW-600 kW) z szeroką gamą wtyków, wyświetlaczami reklamowymi i systemem chłodzenia cieczą, co pozwala na jednoczesne ładowanie pojazdów, czerpanie zysków z reklam i obniżenie kosztów utrzymania stacji ładowania.

Marka PVB zaprezentowała swój zestaw Easy Solar Kit, na który składają się dwa moduły fotowoltaiczne 430W, mikroinwerter 800W i opcjonalny akumulator, oferując możliwość elastycznej instalacji na balkonach lub w ogrodach i komfortowego zarządzania energią za pośrednictwem platformy chmurowej BYM Cloud. Dzięki stopniowi ochrony IP67 i dwudziestopięcioletniej gwarancji, zestaw jest odpowiedni do pracy w trudnych warunkach. W zakresie zastosowań komercyjnych, marka PVB wprowadziła na rynek mikroinwertery 2000W-2800W, oferując wydajną konwersję energii, bezpieczne działanie w warunkach niskiego napięcia i inteligentne sterowanie na potrzeby instalacji fotowoltaicznych na dachach.

Podczas targów firma Beny zorganizowała szereg atrakcji dla uczestników, jeszcze bardziej umacniając wpływ i widoczność marki. Ceremonia TÜV Rheinland była głównym punktem programu, podczas którego firma Beny otrzymała certyfikaty za doskonałą jakość produktów i innowacyjność, umacniając swoją pozycję jako wzorcowe przedsiębiorstwo w branży. Aby okazać wdzięczność za wsparcie uczestników, firma również zapewniła darmowe napoje i sushi, dając swoim gościom możliwość delektowania się poczęstunkiem i zapoznania się z prezentowanymi produktami.

Firma Beny wykazała się sprawnością technologiczną i wzbudziła znaczne zainteresowanie uczestników targów i ekspertów branżowych. Kontakty ze specjalistami pozwoliły firmie Beny na dogłębną analizę zapotrzebowania rynkowego i trendów branżowych w ramach przygotowania do przyszłego rozwoju działalności. Marka Beny będzie nadal koncentrować się na innowacjach technologicznych i optymalizacji produktów, przyczyniając się jeszcze bardziej do rozwoju branży fotowoltaicznej.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.beny.com lub skontaktuj się z firmą, pisząc na adres info@beny.com.

Źródło: BENY

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.06.2024, 11:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ