Newsletter

Nauka i technologie

BETSF ogłasza uruchomienie drugiej farmy wydobywczej

21.06.2024, 09:21aktualizacja: 21.06.2024, 09:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

CHANGSHA, Chiny, 20 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Spółka Bit Brother Limited (w dalszej części „Bit Brother” lub „Spółka”) (OTC Pink: BETSF) ma przyjemność ogłosić uruchomienie drugiej farmy wydobywczej kryptowalut w Abilene w Teksasie.

Dzięki nieustającym wysiłkom zespołu operacyjnego Bit Brother pokonuje wszystkie trudności i cały czas idzie naprzód. Obiekt nr 2 przeszedł pozytywnie wszystkie kontrole i uzyskał pozwolenie na użytkowanie 7 czerwca 2024 r., a wydobywanie kryptowalut rozpoczęło się już następnego dnia, 8 czerwca 2024 r.

Na podstawie doświadczeń z Obiektu nr 1 przyjęto, że pierwsza grupa 1368 koparek S19 uruchomionych w Obiekcie nr 2 będzie produkować 3 BTC miesięcznie. Oba obiekty mają więc osiągać miesięczną produkcję na poziomie 7 BTC przy założeniu normalnego działania wszystkich koparek. Ich równoczesne funkcjonowanie pozwoli Bit Brother wzbić się na wyższy poziom mocy wydobywczej.

Ponieważ Bit Brother przekonał się o tym, że cykl inwestycyjno-budowlany farmy wydobywczej Bitcoina jest długotrwały i wiąże się z wieloma czynnikami niepewności, kierownictwo poszukuje lepszych rozwiązań dla obiektu nr 3, a jednym z nich miałby być model powierniczy.

W 2024 r. klaster wydobywczy kryptowalut Bit Brother osiągnie ważny kamień milowy w swoim rozwoju, przynosząc spektakularne przychody wobec dużych wzrostów Bitcoina. Położy on silne fundamenty pod przyszły rozwój Spółki, generując większe zyski dla wszystkich inwestorów.

Bit Brother Limited

Bit Brother Ltd to spółka prowadząca działalność na różnych polach, obejmujących zarządzanie biznesem w Chinach oraz przedsięwzięcia związane z technologią blockchain i kryptowalutami w Stanach Zjednoczonych. W obrębie jurysdykcji Stanów Zjednoczonych firma strategicznie zarządza i integruje kopalnie kryptowalut. Dzięki specjalnemu zespołowi specjalistów prowadzi ona obecnie dwie farmy wydobywcze w Stanach Zjednoczonych i jest zaangażowana w dalszy rozwój działalności w zakresie technologii blockchain i kryptowalut. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.bitbrother.com.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia, które mogą obejmować „wypowiedzi prognozujące”, czyli wszystkie wypowiedzi nieodnoszące się do danych historycznych. Charakteryzują się one użyciem odniesień do przyszłości, w tym takich wyrażeń jak: „uważa”, „oczekuje” lub im podobnych, obejmujących znane i nieznane czynniki ryzyka i niepewności. W ocenie spółki oczekiwania wyrażone w wypowiedziach prognozujących są uzasadnione, jednak należy mieć na uwadze, że opierają się one na pewnych założeniach, a także obarczone są ryzykiem i niepewnością, przez co mogą okazać się błędne. Nie należy nadmiernie polegać na wypowiedziach prognozujących, ich aktualność ogranicza się bowiem do dnia publikacji niniejszej informacji prasowej. Z uwagi na różne czynniki rzeczywiste wyniki firmy mogą w znacznym stopniu odbiegać od tych przewidywanych w wypowiedziach prognozujących. Obejmują one między innymi czynniki ryzyka i niepewności opisane przez BETS w dokumentach składanych do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”) i dostępnych na jej stronie internetowej (http://www.sec.gov). Należy zaznaczyć, że tego typu czynnikami ryzyka obarczone są wszystkie wypowiedzi prognozujące Spółki lub osób działających w jej imieniu. Spółka nie ma obowiązku ich aktualizowania z wyjątkiem sytuacji, gdy wymagają tego przepisy prawa regulujące rynek obrotu papierami wartościowymi.

Źródło: Bit Brother Limited

KONTAKT:

e-mail: kim@bitbrother.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.06.2024, 09:21
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ