Newsletter

Nauka i technologie

Bridgetek wprowadza nowe czujniki i siłowniki umożliwiające uproszczenie wdrażania rozwiązań IoT w firmach

15.06.2022, 14:47aktualizacja: 15.06.2022, 14:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

SINGAPUR, 15 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ -- Spółka Bridgetek Pte Ltd wprowadza nową serię czujników i siłowników w celu poprawy produktywności, stabilnej jakości i wyników, wykorzystania personelu i zapewnienia wydajnego stosowania zasobów. Zastosowania obejmują, m.in., sterowniki przemysłowe, inteligentne rolnictwo, akwakulturę morską, inteligentne biura, aparaturę laboratoryjną i parkingi.

Czujniki i siłowniki zaprojektowano w taki sposób, aby współdziałały w ramach wspólnej sieci zwanej Long-Distance Sensor Bus (LDSBus). Upraszcza to znacznie okablowanie poprzez zastosowanie standardowych złączy i rozprowadzanie energii elektrycznej do podłączonych urządzeń. Eliminuje również złożoność połączeń różnych urządzeń, protokołów, sieci i oprogramowania, umożliwiając ich bezproblemową współpracę. Wszystkie dane z czujników i polecenia siłowników w sieci LDSBus przekazywane są do i z platformy IoTPortal za pośrednictwem oryginalnych bramek IoTPortal Gateway opracowanych przez Bridgetek.

Najważniejsze zalety Bridgetek LDSBus to:

  •  łatwa instalacja: jeden kabel CAT5/5e LDSBus ze złączami RJ45 do przesyłania danych i zasilania,
  • elastyczność: w LDSBus zastosowano połączenia łańcuchowe ze złączami serii HVT. Każde złącze HVT ma cztery porty RJ12 dla modułów czujników/siłowników,
  • daleki zasięg: każda magistrala może mieć zasięg do 200 m od bramki w każdym kierunku,
  • łatwa konfiguracja: konfiguracja systemu nie wymaga doświadczenia w programowaniu,
  • łatwy w użytkowaniu: wszystkie czujniki i siłowniki mogą być monitorowane i sterowane z poziomu tej samej intuicyjnej aplikacji i panelu sterowania,
  • wydajność: alerty e-mail, SMS i powiadomienia typu push eliminują potrzebę stałego monitorowania danych, co umożliwia pracownikom wykonywanie w tym czasie innych zadań.

Przedsiębiorcy i pracownicy mogą połączyć się z systemem, zarówno za pośrednictwem sieci lokalnej jak i zdalnie, za pośrednictwem aplikacji na smartfony i panelu sterowania w przeglądarce, oraz otrzymywać alerty i powiadomienia. Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs ogranicza do minimum potrzebę przeprowadzania szkoleń, przy równoczesnym zapewnieniu łatwej konfiguracji systemu bez wymogu tworzenia kodów.

Zastosowanie Internetu rzeczy (IoT) nieustannie zyskuje na popularności, przy czym coraz więcej sektorów zaczyna dostrzegać korzyści, jakie przynoszą te rozwiązania. Równolegle z postępem technologicznym systemy IoT ewoluują również w kierunku prostszej instalacji, która otwiera drzwi wielu użytkownikom, którzy dotąd nie brali pod uwagę inteligentnych rozwiązań, i dotychczasowym użytkownikom.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://brtchip.com/ 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres marketing@brtchip.com 

Fotografia - https://mma.prnewswire.com/media/1839013/Bridgetek_Introduces_New_Sensors_Actuators_Simplify_IoT_Implementation_Businesses.jpg 

Źródło: Bridgetek Pte Ltd

KONTAKT:
Vonica Tng
e-mail: vonica.tng@brtchip.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.06.2022, 14:47
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ