Newsletter

Nauka i technologie

Bybit ustanawia wysokie standardy branżowe dzięki audytowi Proof of Reserves: zweryfikowano 40 tokenów

05.04.2024, 16:16aktualizacja: 05.04.2024, 16:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 5 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, po raz kolejny pokazuje swoje zaangażowanie w zapewnienie przejrzystości i bezpieczeństwa poprzez rozszerzenie zakresu audytu Proof-of-Reserves (dowód rezerw), który obecnie obejmuje 40 tokenów, co jest najwyższą wartością w branży.

W ramach ostatnio podjętych działań firma Bybit ogłosiła, że każda z 40 kryptowalut, w tym nowo dodane WLD, AGI, APEX, BEAM, FET, GALA, IMX, RNDR i SHRAP, ma pełne zabezpieczenie na poziomie do 150%. Stawia to Bybit na pozycji lidera w branży, który przewyższa konkurencję pod względem łącznej liczby poddanych audytowi aktywów.

Niestrudzone dążenie firmy Bybit do otwartości zdobyło szerokie uznanie, co odzwierciedla doskonała ocena zaufania (10/10) przyznana przez CoinGecko oraz rating 'AA' w najnowszym raporcie dotyczącym standardów giełd kryptowalutowych „CCData Crypto Exchange Benchmark Report”. Te wyróżnienia podkreślają to, że Bybit jest giełdą kryptowalut, która wdraża najlepsze praktyki branżowe.

„Nasze niezłomne zaangażowanie w weryfikację rezerw jest świadectwem naszej wiary w budowanie zaufania na podstawie twardych danych - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. - Dla nas zapewnienie takiego potwierdzenia stanu rezerw jest nie tylko praktyką, którą realizujemy, lecz także koniecznością. Jest dla naszych użytkowników gwarancją, że ich inwestycje znajdują się w bezpiecznych rękach i że zarządzamy nimi, przestrzegając najbardziej rygorystycznych standardów w branży”.

Bybit stosuje precyzyjnie skonstruowany system portfeli, obejmujący portfele zimne, ciepłe i gorące, aby zoptymalizować bezpieczeństwo przy równoczesnym utrzymaniu płynności niezbędnej dla transakcji użytkowników. Ta solidna infrastruktura bezpieczeństwa, umocniona dodatkowo dzięki partnerstwom z instytucjami powierniczymi - Fireblocks i Copper - zapewnia czołową pozycję giełdy Bybit na rynku kryptowalut, oferując bezpieczeństwo i przejrzystość zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 05.04.2024, 16:16
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ