Newsletter

Nauka i technologie

Czerwiec heterozłączy: firma Huasun na targach SNEC PV Power Expo i Intersolar Europe 2024

23.05.2024, 17:01aktualizacja: 23.05.2024, 17:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Huasun Energy
Huasun Energy

XUANCHENG, Chiny, 23 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Branża fotowoltaiczna wkracza w nową erę rozwoju wysokiej jakości, niosąc ze sobą zarówno nowe możliwości, jak i wyzwania. Technologia heterozłączy (HJT - heterojunction technology) okazała się kluczową siłą napędową rozwoju energii solarnej ze względu na jej wysoką wydajność, niezawodność, wyższe parametry generowania energii i niewielki ślad węglowy.

Jako największy na świecie producent wyrobów HJT, firma Huasun Energy konsekwentnie przesuwa granice technologii HJT, wprowadzając przełomowe produkty, takie jak pierwsze w branży prostokątne moduły HJT oraz moduły oparte na technologii Zero Busbar (0BB - bez szyny zbiorczej).

W czerwcu tego roku firma zaprezentuje czołowe technologie HJT i nowoczesne produkty podczas dwóch prestiżowych międzynarodowych targów branży fotowoltaicznej: SNEC PV Power Expo i Intersolar Europe. Odwiedzający zyskają okazję do zapoznania się z flagowymi płytkami, ogniwami i modułami HJT firmy Huasun z serii Himalaya G12-132 oraz Everest G12R. Firma Huasun zaprezentuje również najnowsze innowacje w technologii heterozłączy, podkreślając możliwość ich wszechstronnego zastosowania, w tym w dużych inwestycjach sektora użyteczności publicznej, w obiektach handlowych i przemysłowych, na dachach budynków mieszkalnych, w instalacjach budowanych na morzu i instalacjach pionowych.

Huasun będzie świętować „Czerwiec heterozłączy” organizując dwa ekskluzywne wydarzenia z cyklu HJT Workshop & Gala (Warsztaty i Gala HJT) w Chinach i w Europie. W ramach tych wydarzeń odbędzie się cykl odkrywczych prezentacji i analiz zrealizowanych inwestycji, wzbogaconych o atrakcyjne imprezy networkingowe obejmujące koktajl, uroczystą kolekcję połączoną z galą i występy muzyczne na żywo.

Dołącz do Huasun Energy w czerwcu, aby zgłębić tajniki przyszłości technologii fotowoltaicznych i obserwować postępy technologii HJT, które przyspieszają rozwój całej branży.

Program trasy Huasun Heterojunction Tour June 2024 w pigułce

- 12 czerwca @ Konferencja branżowa 740W+ High-efficiency HJT Club Industry Summit, Szanghaj

- 12 czerwca (wieczorem) @ Ekskluzywne warsztaty i gala HJT Huasun HJT Exclusive Workshop & Gala, Szanghaj

- 13-15 czerwca @Targi SNEC PV Power Expo 2024, Szanghaj: Stoisko Huasun: #7.2H-F680, Narodowe Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne (National Exhibition and Convention Center)

- 18 czerwca @ Konferencja Solar & Energy Storage Future Germany Summit 2024, Monachium

- 19-21 czerwca @Targi Intersolar Europe 2024, Monachium: Stoisko Huasun #A3-230, Messe München

- 26 czerwca @ Eksluzywne warszataty i gala HJT Huasun HJT Exclusive Workshop & Gala, Europa

Więcej aktualnych informacji na temat powyższych wydarzeń można znaleźć na profilu „Huasun HJT” na portalu LinkedIn.

Kliknij tutaj, aby skontaktować się bezpośrednio z firmą Huasun.

Huasun Energy

Anhui Huasun Energy Co., Ltd (Huasun) jest czołowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji na masową skalę ultrawysokowydajnych krzemowych płytek HJT typu N, ogniw i modułów słonecznych. Przy mocy produktów HJT na poziomie 20 GW, Huasun jest największym producentem wyrobów opartych na technologii HJT na świecie. Spółka Huasun dostarczyła produkty HJT o mocy 5 GW do ponad 40 krajów na całym świecie.

strona internetowa: www.huasunsolar.com

e-mail: sales@huasunsolar.com

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2420420/Heterojunction_June_Join_Huasun_SNEC_PV_Power_Expo_Intersolar.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2393329/Huasun_Logo.jpg

Źródło: Huasun Energy

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.05.2024, 17:01
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii