Newsletter

Nauka i technologie

Doświadczenie zupełnie nowego poziomu wyrazistości – monitor CHiQ UltraSlim

19.11.2022, 10:51aktualizacja: 19.11.2022, 10:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/CHiQ
PR Newswire/CHiQ

ZHONGSHAN, Chiny, 18 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- CHiQ jest marką będącą synonimem podnoszenia standardu życia poprzez oferowanie inteligentnych urządzeń, które pozwalają na wykonywanie obowiązków w krótszym czasie, dając konsumentom więcej (+More). Kierując się zasadą oferowania dodatkowej wartości (+Value), nowy monitor CHiQ UltraSlim zdumiewa swoją lekkością, wyrafinowaną estetyką i oszałamiającą czystością obrazu.

Zaskakująco wąski i kompaktowy

Jego niewielka i ultracienka konstrukcja może być porównywana do stron książki, przy czym prosta, a zarazem uderzająca estetyka charakteryzująca się pozbawioną metalowej ramki obudową, sprawia, że wyróżnia się on w każdym domu lub biurze jako centralny element dekoracyjny. Przy grubości zaledwie 8 mm monitor można również łatwo regulować w zakresie 5-15 stopni, co gwarantuje najwygodniejszą pozycję podczas pracy i wypoczynku.

Komfortowa stabilność z każdej strony

Stabilność serii UltraSlim zapewnia metalowa podstawa w kształcie litery V oraz adapter VESA umożliwiający utrzymanie urządzenia pod każdym kątem. Monitor panoramiczny 24", 27", 32" wyposażony jest w wyświetlacz Full HD i 1,07 miliarda kolorów, dzięki czemu obrazy są niezwykle wyraźne i żywe. 

Idealny do pracy i zabawy

Monitor CHiQ UltraSlim jest wyjątkowo wszechstronny i bez problemu wkomponuje się w każde otoczenie, czy to w domu, czy w biurze. Dzięki wyświetlaczowi o obniżonej emisji niebieskiego światła skutecznie redukuje szkodliwość tego promieniowania dla wzroku oraz zmniejsza zmęczenie oczu, dzięki czemu, wykorzystując wszechstronny wyświetlacz, można zarządzać wieloma projektami. Ten niesamowity asystent obsługuje również profile i tryby gier Freesync/FPS/RTS z najnowocześniejszą grafiką, która pozwala przenieść grę na wyższy poziom.

Podwójne zwycięstwo

Co więcej, można również połączyć dwa monitory CHiQ UltraSlim, aby uzyskać prawdziwie imponującą konfigurację monitora oferującą zwiększone pole widzenia, a także wspaniałe wrażenia podczas pracy biurowej i grania przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny.

CHiQ to urządzenia zapewniające większy komfort i wygodę. Dzięki monitorowi CHiQ UltraSlim można uzyskać zupełnie nową perspektywę i skupić się na tym, co w życiu najlepsze, gdziekolwiek jesteśmy.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1950048/image_5010092_36541106.jpg

Źródło: CHiQ

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.11.2022, 10:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.