Newsletter

Nauka i technologie

Ekspert o cyberzagrożeniach: Potrzebna jest profilaktyka, szkolenia i wyczulenie urzędników

18.03.2022, 15:05aktualizacja: 18.03.2022, 15:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
Termin spotkania: 18.03.2022, godz. 09:00

Czy samorządy powinny się obawiać cyberataków? Jak zwiększać bezpieczeństwo i czego się wystrzegać? Na jakie kwestie urzędnicy powinni zwracać uwagę i jak zwiększać kompetencje w zakresie bezpieczeństwa w sieci? Odpowiedzi na te pytania udzielił gość Serwisu Samorządowego PAP płk dr Piotr Potejko, adiunkt Katedra Bezpieczeństwa Wewnętrznego INPiSM UW, President of ASIS International Poland Chapter.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 18.03.2022, 15:05
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ