Newsletter

Nauka i technologie

Euroshop 2023: SUNMI przoduje w procesie przechodzenia na system Android dla biznesu

02.03.2023, 14:54aktualizacja: 02.03.2023, 14:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/SUNMI
PR Newswire/SUNMI
Podczas targów Euroshop 2023, firma SUNMI wraz z partnerami prezentuje swoje innowacyjne rozwiązania BioT.

DUSSELDORF, Niemcy, 2 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma SUNMI, dostawca rozwiązań w zakresie cyfryzacji biznesu, zaprezentowała swoją najnowszą technologię inteligentnego handlu detalicznego na targach EuroShop 2023 (stoisko:06/F57), największej na świecie imprezie branżowej poświęconej handlowi detalicznemu, która odbyła się w dniach 26 lutego - 2 marca w Düsseldorfie w Niemczech. Udział SUNMI dodatkowo uświetnił imprezę poprzez prezentację innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą klientom na zdobycie zupełnie nowych doświadczeń.

Pełna gama produktów BIoT firmy SUNMI

Będąc jednym z czołowych nowatorów w branży, firma SUNMI jest liderem rozwiązań systemu Android dla biznesu, posiadającym dogłębne zrozumienie trendów cyfrowych w branży. Na targach EuroShop 2023, SUNMI zaprezentuje kompletną gamę produktów BIoT, zaprojektowanych w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb poszczególnych branż. Asortyment ten obejmuje urządzenia płatnicze, mobilne, stacjonarne, kioski i inne nowatorskie rozwiązania sprzętowe, wszystkie skierowane na poprawę doświadczeń klientów, usprawnienie operacji i zwiększenie sprzedaży w przedsiębiorstwach każdej wielkości.

SUNMI jest certyfikowanym sprzedawcą urządzeń dla przedsiębiorstw z systemem Android, zapewniającym rejestrację bezdotykową. Urządzenie SUNMI L2s PRO, wraz z innymi modelami, takimi jak SUNMI V2s, SUNMI V2s PLUS, SUNMI L2H i SUNMI L2Ks, uzyskało certyfikat GMS. Certyfikat ten zapewnia klientom możliwość szybkiego i bezproblemowego wdrożenia urządzeń SUNMI Android z natychmiastową zdalną aktywacją i konfiguracją. Dzięki tej funkcji działy informatyczne klientów mogą wdrażać urządzenia SUNMI na szeroką skalę bez konieczności ręcznego konfigurowania każdego urządzenia z osobna.

Niezależnie od przełomowych urządzeń na Androida spółka oferuje również kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania. SUNMI DMP (SUNMI Device Management Platform) umożliwia klientowi skuteczne, łatwe i bezpieczne zarządzanie wszystkimi urządzeniami, aplikacjami i treściami należącymi do danej spółki z poziomu chmury. RKI, zintegrowany system w chmurze jest przeznaczony do bezpiecznego, wydajnego i wygodnego wprowadzania kluczy, co jest szczególnie ważne dla klientów z branży finansowej. Jednocześnie seria produktów finansowych SUNMI uzyskała wielokrotne, miarodajne certyfikaty finansowe, zapewniając klientom wszechstronne rozwiązania w zakresie płatności.

Biznesowe rozwiązania internetu rzeczy (IoT) z 11 partnerami ISV

W ramach działań przeprowadzonych na miejscu firma SUNMI i 11 partnerów ISV wspólnie zaprezentują szeroką gamę rozwiązań IoT opartych na systemie Android, w tym Handel detaliczny, Płatności, Hotelarstwo, Gastronomia, Loterie i Softpos. Dzięki współpracy z partnerami na całym świecie SUNMI wprowadza rozwiązania IoT oparte na systemie Android do każdej firmy, oferując niezbędne możliwości sprzętowe i programowe, pozwalające sprostać wyzwaniom biznesowym stawianym przez klientów i zwiększyć ich sprzedaż.

Założyciel i dyrektor generalny firmy SUNMI, Lin Zhe (Jack), uczestniczył w przyjęciu powitalnym Euroshop i podzielił się swoją opinią na temat tego, jak urządzenia BIoT i rozwiązania cyfrowe mogą wzmocnić biznes.

„Jesteśmy przekonani, że inteligentne terminale ToB będą odpowiadały większej liczbie sytuacji, a dzięki BIoT połączenie kolejnych inteligentnych rzeczy spowoduje gruntowną rewolucję w społeczeństwie” - powiedział Lin Zhe.

Jak dotychczas produkty SUNMI zyskały szerokie uznanie przedsiębiorstw na całym świecie, zdobywając zaufanie i lojalność ponad 3 milionów sprzedawców. Jej udział w EuroShop 2023 jest okazją do nadawania kształtu branży poprzez przewodzenie przejściu na system Android dla biznesu.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2011868/1.jpg

Źródło: SUNMI

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.03.2023, 14:54
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.