Newsletter

Nauka i technologie

ExaGrid w gronie finalistów plebiscytu Network Computing Awards 2024

03.04.2024, 09:49aktualizacja: 03.04.2024, 09:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/ExaGrid
Business Wire/ExaGrid
ExaGrid nominowana w 8 kategoriach dorocznego plebiscytu branżowego.

MARLBOROUGH, Massachusetts--(BUSINESS WIRE)-- ExaGrid ®, jedyna w branży firma oferująca rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych, ogłosiła dzisiaj otrzymanie nominacji w ośmiu kategoriach dorocznego plebiscytu Network Computing Awards. Laureatów tegorocznej edycji plebiscytu poznamy podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się 23 maja 2024 r. w Londynie.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240402386279/pl/ 

ExaGrid znalazła się w gronie finalistów w następujących kategoriach:

  • Produkt roku w zakresie ochrony danych - rozwiązanie ExaGrid do warstwowego przechowywania kopii zapasowych;
  • Produkt roku do przechowywania danych - rozwiązanie ExaGrid do warstwowego przechowywania kopii zapasowych;
  • Najwyższy zwrot z inwestycji - rozwiązanie ExaGrid do warstwowego przechowywania kopii zapasowych;
  • Sprzęt roku - rozwiązanie ExaGrid do warstwowego przechowywania kopii zapasowych;
  • Najlepsza obsługa klienta - ExaGrid;
  • Produkt roku - rozwiązanie ExaGrid do warstwowego przechowywania kopii zapasowych;
  • Przedsiębiorstwo roku - ExaGrid.

Głosowanie mające wyłonić laureatów poszczególnych kategorii nadal trwa. Ponadto opracowane przez ExaGrid urządzenie EX189 zostało nominowane w kategorii „Produkt roku poddany próbom stanowiskowym” (nominacja jury w następstwie niezależnej oceny produktu).

„Otrzymane nominacje w tegorocznej edycji Network Computing Awards to dla nas wielki zaszczyt - powiedział Bill Andrews, prezes i dyrektor generalny ExaGrid. - ExaGrid nie ustaje w innowacjach, pragnąc zaoferować klientom najlepsze rozwiązanie do przechowywania kopii zapasowych w branży. W 2024 r. wprowadziliśmy nową linię produktów o wysokiej gęstości 2U zapewniającą oszczędność miejsca w szafie; co więcej, stale rozwijamy się jako firma, plasując się na pozycji branżowego lidera pod względem najlepszej obsługi klienta będącej wynikiem przypisania poszczególnym klientom inżynierów wsparcia wyższego szczebla (poziom 2) na całym świecie. Nasze rozwiązanie do warstwowego przechowywania kopii zapasowych zapewnia najbardziej kompleksowe zabezpieczenia wśród rozwiązań do przechowywania kopii zapasowych, w tym funkcję odzyskiwania danych w następstwie ataku ransomware. Jesteśmy wdzięczni Network Computing za otrzymane wyróżnienie i z niecierpliwością oczekujemy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w maju”.

O ExaGrid

Firma ExaGrid oferuje warstwowe przechowywanie kopii zapasowych z unikatową strefą lądowania z pamięcią podręczną dysku, z repozytorium długoterminowego przechowywania i skalowalną architekturą. Strefa lądowania ExaGrid zapewnia najszybsze tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i natychmiastowe odzyskiwanie maszyn wirtualnych. Warstwa repozytorium oferuje najniższy koszt długoterminowego przechowywania. Skalowalna architektura ExaGrid obejmuje pełne urządzenia i zapewnia okno kopii zapasowej o stałej długości wraz ze wzrostem ilości danych, co pozwala wyeliminować kosztowne kompleksowe aktualizacje wyposażenia i starzenie się produktów. ExaGrid oferuje tylko dwuwarstwowe przechowywanie kopii zapasowych z warstwą niedostępną w sieci (tworząc wolną przestrzeń warstwową), opóźnione usuwanie i trwałe obiekty umożliwiające odzyskiwanie po ataku ransomware.

Firma ExaGrid posiada stacjonarne systemy sprzedaży i przedsprzedaży z obsługą inżynierską w następujących krajach: Argentyna, Australia, Beneluks, Brazylia, Kanada, Chile, WNP, Kolumbia, Czechy, Francja, Niemcy, Hongkong, Indie, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, kraje skandynawskie, Polska, Portugalia, Katar, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i inne regiony.

Odwiedź stronę firmy pod adresem exagrid.com lub skontaktuj się z firmą przez serwis LinkedIn. Sprawdź, jakie są doświadczenia klientów. Dowiedz się, dlaczego teraz poświęcają zdecydowanie mniej czasu na tworzenie kopii zapasowych. Poznaj historie sukcesu ich klientów. Firma ExaGrid jest dumna z oceny +81 NPS.

ExaGrid jest zarejestrowanym znakiem towarowym ExaGrid Systems, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich posiadaczy.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com:
https://www.businesswire.com/news/home/20240402386279/pl/ 

Źródło: ExaGrid

KONTAKT

Media:

Mary Domenichelli

ExaGrid

e-mail: mdomenichelli@exagrid.com 

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.04.2024, 09:49
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ