Newsletter

Nauka i technologie

Finanse i technologia, czyli Currency One na targach Money 20/20

06.06.2022, 10:25aktualizacja: 06.06.2022, 10:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Currency One - grafika
Currency One - grafika
Currency One zaprezentuje się na rozpoczynających się 7 czerwca w Amsterdamie największych światowych targach branży FinTech - Money 20/20.

Na wydarzeniu spodziewanych jest kilka tysięcy gości ze znanych firm finansowych i technologicznych oraz z dopiero rozwijających się startupów. Zapowiedziano ponad 300 wystąpień na 6 scenach, w tematyce przyszłości i kształtu świata finansów. Będą to największe Targi Money 20/20 w Amsterdamie w historii.

„Money 20/20 to wydarzenie, na którym jesteśmy obecni już od kilku lat, prezentując trendy w świecie fintechów i nowych technologii. Tutaj jest światowe centrum innowacji finansowych, inspiracji dla przedsiębiorców i inwestorów” - mówi Piotr Kurczewski, CEO Currency One. 

Currency One zaprezentuje na tegorocznych targach nowoczesne rozwiązania biznesowe: dostęp do rynku płatniczego CEE, wielowalutowe płatności DCC, rozwiązania API, rachunki wielowalutowe IBAN, finansowanie dla merchantów.

Targi Money 20/20 odbywają się od 2012 roku, przełamując stereotyp bezbarwnych konferencji finansowych, a tworząc nowoczesne wydarzenie i doświadczenie dla tej branży.

Currency One to znany operator serwisów wymiany walut online w Polsce - Walutomat i InternetowyKantor.pl. Od ponad 12 lat tworzy nowoczesne rozwiązania finansowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Warto wspomnieć, że jako pierwszy w Polsce i prawdopodobnie w Europie, umożliwił wymianę walut online, był prekursorem zastosowania pay by linków do wpłat, czy jako pierwszy podmiot z Polski uruchomił natychmiastowe przelewy w euro w ramach SEPA Instant. Currency One w Polsce zaufało już prawie milion klientów.

Źródło informacji: Currency One

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.06.2022, 10:25
Źródło informacji Currency One
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii