Newsletter

Nauka i technologie

Firma Hillstone Networks znalazła się w raporcie poświęconym firmowym zaporom sieciowym

21.05.2024, 09:11aktualizacja: 21.05.2024, 09:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Oferta zintegrowanych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa firmy Hillstone Networks obejmuje przygotowane na wyzwania przyszłości platformy zapór sieciowych opartych na SI odpowiednie dla wszystkich poziomów obciążenia i scenariuszy zastosowań.

SANTA CLARA, Kalifornia, 21 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Hillstone Networks, jeden z najważniejszych dostawców rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, znalazł się w raporcie Forrester Enterprise Firewall Landscape Report za II kw. 2024. Opracowania Forrester Landscape Report oferują przegląd poszczególnych rynków ze zwróceniem uwagi na określonych dostawców, który stanowi źródło informacji dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań odpowiednich dla ich potrzeb biznesowych i środowiska IT.

W raporcie Forrester Enterprise Firewall Landscape Report zawarto następującą definicję: „Organizacje, które nie przeszły całkowicie na rozwiązania w chmurze (czyli większość), polegają na firmowych zaporach sieciowych stanowiących kluczowy mechanizm zabezpieczający przepływ danych w przedsiębiorstwie. Rozwiązania te, określane jako zapory sieciowe nowej generacji, są coraz sprawniejsze..., aby sprostać zmianom w środowisku zagrożeń, uwzględniać rozwój technologii i sprostać potrzebom organizacji stosujących politykę zerowego zaufania... w topologiach hybrydowych”.

„Cieszymy się z uwzględnienia nas w raporcie Forrester. Flagowy produkt Hillstone to platforma zapór sieciowych nowej generacji (Next Generation Firewall), która obejmuje oprogramowanie instalowane lokalnie, hybrydowe i oparte na wielu chmurach i zapewnia bezpieczeństwo sieciowe z licznymi funkcjami, stanowiące solidną podstawę dla architektury zgodnej z polityką braku zaufania - powiedział Tim Liu, dyrektor ds. technicznych i współzałożyciel Hillstone Networks. - Rozwiązania te można dostosowywać i skalować, aby realizować zróżnicowane potrzeby biznesowe naszych klientów z całego świata”.

Forrester wskazuje konsolidację jako główny trend, stwierdzając, że dostawcy konsolidują wiele funkcji i możliwości w ramach jednej platformy. Dotyczy to również oferty zintegrowanych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, której filarami są zasięg, kontrola i konsolidacja. Od kontenerów po chmury i od serwerów po SaaS, strategia zintegrowanych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa oferuje elastyczną ochronę i zasięg w dowolnym środowisku, zapewniając odporność na zmieniające się zagrożenia. Platforma zapewnia elastyczność i kontrolę w przedsiębiorstwie, jednocześnie ograniczając skomplikowanie dzięki połączeniu wyspecjalizowanych produktów.

Więcej informacji o przyszłościowych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa sieciowego Hillstone Networks można znaleźć tutaj.

Hillstone Networks

Integracyjne podejście do cyberbezpieczeństwa firmy Hillstone Networks opiera się na wizjonerskiej ogólnodostępnej platformie zasilanej SI, która zapewnia zasięg, kontrolę i konsolidację z myślą o bezpieczeństwie dla ponad 28000 przedsiębiorstw globalnych. Hillstone to zaufany partner w dziedzinie bezpieczeństwa, który chroni krytyczne zasoby i infrastrukturę od brzegu sieci po chmurę wszędzie tam, gdzie występują obciążenia. Więcej informacji na stronie http://www.hillstonenet.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/765968/Hillstone_Logo.jpg

Źródło: Hillstone Networks

KONTAKT:

Valeria Duran

tel. +1 4085086750

e-mail: inquiry@hillstonenet.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.05.2024, 09:11
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii