Newsletter

Nauka i technologie

GameChange Solar prezentuje fabrykę systemów nadążnych do ogniw słonecznych o mocy 6 GW i zwiększa swoją moc wytwarzania w USA do 14 GW

04.08.2022, 14:07aktualizacja: 04.08.2022, 14:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GameChange Solar
PR Newswire/GameChange Solar

NORWALK, Conn, 4 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Spółka GameChange Solar ogłosiła dzisiaj, że nowa linia do produkcji wsporników do systemów nadążnych (trackerów) o mocy 6 GW zacznie działać na środkowym zachodzie USA w lutym 2023 r., wspierając dynamiczny rozwój GameChange na rynku amerykańskim. Nowoczesny i wysoce zautomatyzowany zakład pozwoli GameChange zwiększyć swoją moc wytwarzania do 14 GW.

Derick Botha, dyrektor handlowy GameChange Solar, stwierdził,

„W miarę, jak nasi klienci rozwijają swoje działalności, GameChange z zaangażowaniem kontynuuje powiększanie swojej bazy produkcyjnej w USA, co umożliwi szybkie dostawy i poprawi elastyczność łańcucha dostaw”.

Powiązane łącza: https://www.gamechangesolar.com/

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1872069/GameChange_Solar_6_GW_Midwest_Tracker_Factory.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1592922/GameChange_Solar_Logo.jpg

Źródło: GameChange Solar

KONTAKT:

Derick Botha

tel. +1 (302) 528-2125 

e-mail: derick.botha@gamechangesolar.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.08.2022, 14:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ