Newsletter

Nauka i technologie

Hisense rozpoczyna sprzedaż nowych telewizorów na Bliskim Wschodzie

12.05.2023, 15:27aktualizacja: 12.05.2023, 15:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense
Nowe modele U8 i ULED X są już dostępne w całym regionie

QINGDAO, Chiny, 12 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- Hisense, marka technologii elektroniki użytkowej, ogłosiła wczoraj wprowadzenie najnowszych telewizorów ULED X i wspaniałego U8 na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W 2022 r., marka Hisense TV zajęła drugą pozycję w kategorii globalnych dostaw telewizorów, zdobywając również w tym samym roku nagrodę „Dubai Quality Global Award” za wysokiej jakości produkty i usługi przeznaczone specjalnie na lokalny rynek Dubaju.

Zaprezentowany po raz pierwszy na tegorocznych targach CES, 110-calowy telewizor Hisense ULED X zdobył nagrodę CES Innovation Award (nagroda w kategorii innowacje) za zaawansowane systemy optyczne, nadzwyczajne przetwarzanie obrazu i technologie wyświetlania o czołowej pozycji w branży. Wyznaczono na nowo standardy jakości obrazu, jaką zapewniają telewizory LCD wysokiej klasy poprzez poprawę jasności, kontrastu i wyglądu ekranu, podnosząc je na całkowicie nowy poziom.

Zaangażowanie firmy Hisense w inwestycje w prace badawczo-rozwojowe opiera się na prowadzeniu 23 międzynarodowych ośrodków B+R na całym świecie. Jeżeli chodzi o dostarczanie wysokiej jakości urządzeń technologicznych, istotną rolę odgrywa również zatrudnianie i zatrzymywanie najbardziej utalentowanych pracowników, którzy przyczyniają się do doskonalenia całej organizacji. Od wielu lat firma nieustannie inwestuje w lokalną kadrę zarządzającą, specjalistów sprzedaży, marketingu, łańcuchów dostaw i wielu innych dziedzin, aby pomogli stworzyć profesjonalne zespoły operacyjne w dużym stopniu oparte o członków lokalnych społeczności.

W przemówieniu z okazji premiery produktów w Dubaju, Jerry Liu, wiceprezes Hisense International skomentował:

„Nasz oddział w Dubaju stał się jednym z najszybciej rozwijających się zagranicznych podmiotów Hisense. Od 2018 do 2022 r., świadomość marki Hisense na rynku ZEA wzrosła z poziomu 48% do 73%, co oznacza zwyżkę o 25 punktów procentowych. Wartość marki również podniosła się z 57 do 145, o ponad 154%. Oddziaływanie marki Hisense poszerza się z roku na rok, przy czym region ten stopniowo staje się kluczowym rynkiem dla zagranicznej oferty Hisense, a marka znacząco powiększa tutaj swój zasięg. Główną misją Hisense jest dążenie do wprowadzania innowacji naukowych i technologicznych, zajęcie czołowej pozycji pod względem zaawansowanej produkcji opartej na inteligentnych rozwiązaniach i uszczęśliwienie milionów rodzin poprzez dostarczenie im produktów i usług wysokiej jakości”.

Hisense

Hisense to czołowa globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Działalność Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne informacje IT. W ostatnim czasie firma Hisense notuje gwałtowny rozwój i obecnie działa w ponad 160 krajach.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2074872/Hisense_shows_its_latest_display_products_to_the_consumers.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2074872/Hisense_shows_its_latest_display_products_to_the_consumers.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2007399/Hisense_Logo.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.05.2023, 15:27
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii