Newsletter

Nauka i technologie

Hisense umożliwia oglądanie mistrzostw UEFA EURO 2024™ z szerszej perspektywy

11.07.2024, 08:51aktualizacja: 11.07.2024, 08:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

QINGDAO, Chiny, 10 lipca 2024 r. /PRNewswire/ -- Hisense, światowy lider branży elektroniki użytkowej oraz sprzętu RTV i AGD, zapewnia najwyższą jakość obrazu na dużych ekranach podczas EURO dzięki telewizorowi laserowemu Hisense 120L9H TriChroma oraz miniprojektorowi Laser Smart Mini Projector C1, przygotowując grunt dla technologii wyświetlania laserowego zgodnie z hasłami Go Tech, Go Cinema i Go Green. 

Slogan „Hisense - więcej niż marka” uosabia zaangażowanie spółki w technologię skoncentrowaną na użytkowniku i najwyższą jakość. Zapewniając szerszą perspektywę oglądającym mistrzostwa UEFA EURO 2024™, Hisense wprowadza konsumentów w nową erę telewizorów z dużym ekranem. Jako globalny lider sprzedaży telewizorów laserowych i pionier w dziedzinie wyświetlaczy laserowych Hisense zapewnia niespotykane wrażenia z oglądania na dużym ekranie dzięki telewizorom laserowym 120L9H.

Innowacyjny LPU (układ przetwarzania laserowego) opiera się na potrójnym kolorowym świetle laserowym RGB z technologią Ultra Short Throw, aby wyświetlać obraz 4K o jasności 3000 lumenów na 120-calowym ekranie antyrefleksyjnym. Rewolucyjny ekran laserowy wyposażony w tryb Filmmaker Mode, z szeroką gamą kolorów z pokryciem 107% palety barw oraz doskonałym odwzorowaniem kolorów ΔE≤1m wyświetla obraz w jakości kinowej. Dolby Atmos i głośnik 40W z membraną z przodu zapewniają immersyjny dźwięk.

Widzowie mogą cieszyć się płynnym obrazem podczas oglądania mistrzostw piłkarskich EURO dzięki technologii MEMC z mikrosekundowym rozmyciem czasu reakcji procesora i zmniejszonym opóźnieniem, które gwarantują niespotykaną płynność akcji.

Telewizory laserowe Hisense podnoszą jakość oglądania w domu, jednocześnie dbając o środowisko i dobre samopoczucie widzów dzięki takim funkcjom, jak usuwanie szkodliwego niebieskiego światła ze źródła światła dla komfortu oczu nawet podczas długotrwałego oglądania piłki nożnej oraz zmniejszone zużycie energii w porównaniu z dużymi ekranami LCD. Telewizory laserowe zostały zaprojektowane z myślą o niskim śladzie węglowym i wysokim wskaźniku recyklingu, co czyni je czołowymi produktami, jeśli chodzi o ekologiczną rozrywkę domową.

Miniprojektor Laser Smart Mini Projector C1 Hisense niedawno zdobył 1. nagrodę czytelników 2024 w kategorii foto i wideo przyznawaną przez francuski magazyn technologiczny Les Numeriques. Stanowi to potwierdzenie popularności C1 wśród konsumentów i uznanie dla długoterminowego zaangażowania Hisense w innowacje w zakresie produktów laserowych.

Jako pionier i lider w branży telewizorów laserowych Hisense wprowadził czystą technologię laserową do świata miniprojektorów, a C1 stanowi sztandarowy produkt w tym zakresie. Zapewniając wizualną ucztę dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 65-300 cali, zasilanemu technologią światła laserowego 4K TriChroma, C1 wzbogaca wrażenia z oglądania piłki nożnej dzięki oszałamiającej wyrazistości, żywym kolorom i wciągającym szczegółom i tworzy wrażenie śledzenia meczu na żywo.

C1 zamienia każdą przestrzeń w osobiste kino domowe, idealne do oglądania meczów piłki nożnej w sypialni, salonie, na podwórku lub w garażu. Przyjazny dla użytkownika system regulacji AutoMagic i inteligentny system operacyjny VIDAA dają najlepsze wrażenia podczas oglądania w dowolnym miejscu i czasie. Wzbogacone wrażenia dźwiękowe zapewnia stworzony specjalnie system głośników JBL, który oferuje najwyższą jakość dźwięku.

Hisense po raz trzeci z rzędu jest partnerem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA™, a kampania „BEYOND GLORY” podkreśla obrany przez firmę cel przekraczania granic, realizacji ambitnych celów i dbałości o rozwój pionierskiej technologii urządzeń gospodarstwa domowego w dążeniu do poprawy codziennego życia.

Hisense

Hisense jest czołową międzynarodową marką urządzeń domowych i elektroniki użytkowej oraz oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024™. Według rankingu Omnia, Hisense zajmuje 2. miejsce na świecie pod względem dostaw telewizorów i jest liderem w sprzedaży telewizorów 100” zarówno w 2023 r. jak i w pierwszym kwartale 2024 r. Firma cały czas dynamicznie się rozwija i obecnie działa już w 160 państwach, specjalizując się w produktach multimedialnych, urządzeniach RTV i AGD oraz inteligentnych rozwiązaniach IT.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2457038/Hisense_Laser_TV_Go_Cinema_UEFA_EURO_2024.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2457039/Hisense_introducing_consumers_large_screen_TV_era.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2457040/Hisense_Laser_Smart_Mini_Projector_C1_Wins_1st_Readers_Award.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.07.2024, 08:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ