Newsletter

Nauka i technologie

Infinix prezentuje zupełnie nową, oszałamiającą serię smartfonów NOTE 12 z ultraszybkim ładowaniem

17.05.2022, 08:34aktualizacja: 17.05.2022, 08:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Infinix Mobility
PR Newswire/Infinix Mobility

SZANGHAJ, May 16, 2022 /PRNewswire/ -- Infinix zaprezentował dzisiaj zupełnie nową serię smartfonów NOTE 12, która obejmuje wersje o wysokiej wydajności z funkcją ładowania Hyper Charge 120W, eleganckim wyświetlaczem 6,7" FHD+ Super Light AMOLED o częstotliwości odświeżania 120Hz, aparatem fotograficznym 108MP Cinematic Triple Camera i wiele więcej. Seria obejmuje dwa warianty – NOTE 12 VIP i NOTE 12 G96 – oferujące takie wszechstronne i innowacyjne funkcje, jak ultracienkie włókna szklane o jakości lotniczej, do 5GB rozszerzonej pamięci operacyjnej (RAM) i 103 zabezpieczenia ładowania i baterii, które utrzymują bezpieczny poziom naładowania baterii, zawsze gdy użytkownik tego potrzebuje.

„Infinix tworzy nowy standard wysokiej wydajności i jakości designu smartfonów w nowej serii NOTE 12, która łączy w sobie doskonałą formę i funkcjonalność – powiedział Vento Lin, kierownik ds. produktu serii NOTE w Infinix Mobility. - Nowa seria urządzeń oferuje szybkie ładowanie i wydajne układy, zamknięte w znakomicie zaprojektowanej obudowie, idealne dla pnących się w górę profesjonalistów, którzy potrzebują lekkiego i elastycznego urządzenia o wysokiej wydajności”.

Przyszłość szybkiego ładowania

NOTE 12 VIP jest jednym z najcieńszych smartfonów wyposażonych w ultraszybkie ładowanie Hyper Charge 120W, dzięki czemu to lekkie urządzenie jest jeszcze wygodniejsze w noszeniu i utrzymuje naładowanie przez cały dzień.

Infinix wyposażył smartfon NOTE 12 VIP w funkcję Hyper Charge 120W i baterię 4500mAh, aby zapewnić użytkownikom maksymalną pojemność baterii i niezrównaną prędkość ładowania, która pozwala na naładowanie urządzenia od 0% do 100% zaledwie w 17 minut [1]. Aby osiągnąć możliwość szybkiego ładowania, Infinix wyposażył urządzenie w moduł podwójnego ładowania, i baterię dwuogniwową. Pozwala to urządzeniu NOTE 12 VIP na dostosowanie napięcia i natężenia do optymalnych proporcji, jak również podwaja dostępną ilość energii źródłowej.

Aby utrzymać bezpieczeństwo szybkiego ładowania, smartfon posiada 103 funkcje zabezpieczenia ładowania i baterii obejmujące cały cykl ładowania po stronie ładowarki, obwodu i baterii. Poza wszechstronnymi funkcjami ochrony, NOTE 12 VIP posiada także 18 sensorów ciepła do monitorowania temperatury urządzenia w czasie rzeczywistym, zapewniając, że ładowanie smartfona jest zawsze bezpieczne. Aby zaoferować jeszcze większe korzyści związane z ładowaniem, NOTE 12 VIP wykorzystuje nadprzewodzący materiał platynowy, który zwiększa odporność na korozję przewodu do ładowania, zapewniając mu doskonałą żywotność.

Łącząc w sobie wszystkie te zalety, cykl ładowania NOTE 12 VIP zapewnia do 800 ładowań przy zachowaniu nawet 85% pojemności baterii [2]. Dodatkowo, funkcja Hyper Charge 120W smartfona NOTE 12 VIP otrzymała certyfikat TüV Rheinland Safe Fast-Charge System, który potwierdza niezawodność i długą żywotność przy codziennym ładowaniu.

Drugi smartfon z serii, NOTE 12 G96 wyposażono w baterię 5000mAh i funkcję Super Charge 33W.

Design, który zapiera dech w piersiach

NOTE 12 VIP posiada stylowy i wyrafinowany design, oferując jednocześnie znakomite osiągi i funkcje, dzięki czemu jest smartfonem idealnym. Urządzenie wykorzystuje ultracienki materiał z włókna szklanego o jakości lotniczej i fakturze szkła połączonej z wytrzymałością włókna węglowego. Materiał pozwala smartfonowi NOTE 12 VIP na osiągnięcie niezwykle lekkich proporcji, przy grubości 7,89 mm i wadze zaledwie 199 gramów.

W tej nowocześnie zaprojektowanej obudowie znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 6,7" [3] FHD+ Super Light AMOLED, który zapewnia wysoką ostrość wraz z szeregiem funkcji poprawiających jakość obrazu, takich jak gama kolorów 100% DCI-P3, 10-bitowa głębia kolorów, ponad 1 mld kolorów i doskonałe parametry kontrastu. Ekran AMOLED obejmuje elastyczny ekran, który pozwala na ograniczenie dolnej ramki zaledwie do 3,1 mm, osiągając proporcje wielkości ekranu do obudowy 93,1%, przy większej wytrzymałości ekranu na uderzenia. Wyświetlacz zapewnia użytkownikom niezwykle płynne wrażenia i ultrawysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz częstotliwość próbkowania dotykowego 360 Hz, która zapewnia natychmiastową synchronizację każdego przesunięcia palcem. Ponadto certyfikat o niskim poziomie światła niebieskiego wydany przez TÜV Rheinland sprawia, że z NOTE 12 VIP można korzystać godzinami przy mniejszym zmęczeniu oczu.

Doskonałą jakość wizualną zapewnia także ekran NOTE 12 G96 FHD+ True Color AMOLED o przekątnej 6,7", którego niezwykle klarowny obraz widoczny jest nawet w pełnym słońcu, oferujący szereg elastycznych opcji dla różnych klientów.

Rób fantastyczne zdjęcia

Aparat fotograficzny NOTE 12 VIP Cinematic Triple Camera o rozdzielczości 108MP obejmuje ultraszerokokątny obiektyw 13MP oraz obiektyw do pomiaru głębi z funkcją ostrzenia Laser Detection Auto Focus i robi fantastyczne zdjęcia. Aparat wyposażony jest w duży sensor 1/1,67 cala o ultrawysokiej rozdzielczości 12000x9000. Obsługuje technologię łączenia pikseli 9-w-1 generujący duże piksele o rozmiarze 1,92μm, które przechwytują więcej światła, zapewniając maksymalny poziom detali. Dodanie technologii Laser Detection Auto Focus również skutecznie usprawnia ustawianie ostrości w warunkach słabego światła.

NOTE 12 G96 został wyposażony w aparat Ultra Night Camera o rozdzielczości 50MP, obiektywy głębi i AI. Wszystkie urządzenia z serii NOTE 12 posiadają przedni aparat o rozdzielczości 16 MP zapewniający doskonałe selfie.

Prędkość i moc, jakiej potrzebujesz

Procesor MediaTek Helio G96 o ultrawydajności w grach zapewnia smartfonom NOTE 12 G96 i NOTE 12 VIP zwiększoną szybkość działania i wydajność. Ten ośmiordzeniowy procesor łączy w sobie dwa potężne rdzenie Arm Cortex-A76 podkręcone do 2,05 GHz i współpracujący z nimi układ graficzny Arm Mali G57, który wykorzystuje najnowsze inteligentne technologie, by zapewnić przełomową wydajność. Do tego dochodzi szybka pamięć operacyjna 2133 MHz LPDDR4X i turbo-wydajna pamięć masowa UFS 2.2, która zapewnia superszybką przepustowość danych.

Infinix zwiększa pamięć operacyjną urządzeń NOTE 12 VIP i NOTE 12 G96 o pojemności 8GB do 13GB integrując ze sobą RAM i ROM, co zapewnia użytkownikom nawet 5GB więcej pamięci RAM. Zwiększa to prędkość przetwarzania smartfona i wydajność, gdy użytkownicy korzystają z urządzenia do wielu zadań i czynności jednocześnie i zapewnia dodatkowe osiągi, kiedy są one potrzebne.

Pozostałe kluczowe funkcje:

  • podwójne głośniki z DTS: seria NOTE 12 generuje potężny dźwięk 360 stopni surround dzięki usprawnionym układom dźwięku;
  • grafenowy system chłodzenia: NOTE 12 VIP posiada 9-warstwowy system chłodzenia grafenem i technologię Vapor-Chamber Liquid Cooling, które zapewniają obniżenie temperatury rdzeni nawet o 15 stopni Celsjusza [4]. Z kolei NOTE 12 G96 wyposażony jest w 10-warstwowy system chłodzenia grafenem;
  • systemy dotykowe Linear Motor Tactile: NOTE 12 VIP posiada zintegrowaną technologię Dual X-axis Linear Motor Tactile System, który daje użytkownikom zupełnie nowe wrażenia korzystania z ekranu dotykowego podczas gry. NOTE 12 G96 wykorzystuje technologię Linear Motor Tactile System, która symuluje krótsze i bardziej energiczne wibracje podczas grania;
  • Infinix Dar-Link 2.0: oprogramowanie poprawia stabilność obrazu w oparciu o algorytm AI przy jednoczesnym obniżeniu temperatury urządzenia, zapewniając bardziej wciągające wrażenia z gry;
  • oprogramowanie XOS 10.6: seria NOTE 12 oferuje nowe oprogramowanie XOS 10.6 oparte o system Android 12, które posiada takie nowe funkcje, jak Storage Optimizer (optymalizacja miejsca), Lightning Multi-Window (błyskawiczne przełączanie okien), Privacy Guardian (stróż prywatności) i inne. Dodatkowo NOTE 12 VIP obsługuje Folax AI, asystenta głosowego, który poprawia jakość obsługi.

Cena i dostępność

NOTE 12 VIP będzie dostępny w wersjach kolorystycznych Cayenne Grey i Force Black z 256GB pamięci masowej; NOTE 12 G96 w wersjach kolorystycznych Sapphire Blue, Force Black i Snowfall w konfiguracjach ze 128GB i 256GB pamięci masowej.

NOTE 12 VIP będzie kosztował ok. 299 USD, a NOTE 12 G96 od ok. 199 USD. Seria może obejmować nowe warianty w oparciu o zapotrzebowanie klientów i popyt na rynku. Ceny i dostępność zależą od regionu.

Pobierz obrazy tutaj:

Infinix NOTE 12 VIP

Infinix NOTE 12 G96

Więcej informacji na stronie: http://www.infinixmobility.com/

Infinix

Infinix Mobility jest dynamicznie rozwijającą się spółką technologiczną, która projektuje, produkuje i wprowadza na globalny rynek coraz bardziej rozbudowaną ofertę urządzeń marki Infinix, założonej w 2013 roku. 

Kierując swoją ofertę do młodych ludzi, Infinix koncentruje się na opracowywaniu najlepszych w swojej klasie technologii, tworząc modne, wydajne i przystępne cenowo inteligentne urządzenia oferujące użytkownikom z całego świata najnowocześniejsze technologie na rynku wtedy, kiedy ich potrzebują i za taką cenę, jaką są skłonni zapłacić.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.infinixmobility.com/

[1] Dane dla technologii Hyper Charge 120W  uzyskano w testach laboratoryjnych.

[2] Dane cykli ładowania uzyskano w testach laboratoryjnych.

[3] Wyświetlacz Infinix NOTE 12 VIP ma kształt prostokąta z zaokrąglonymi rogami. Mierzony jako standardowy prostokąt, wyświetlacz posiada przekątną 6,67 cala.

[4] Dane temperatury uzyskano w testach laboratoryjnych. 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1818157/15.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1818158/7.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1818159/20220513_141811.jpg

Źródło: Infinix Mobility

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.05.2022, 08:34
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ