Newsletter

Nauka i technologie

Infradata, wiodąca firma w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego, kontynuuje swoją działalność w Europie pod nazwą Nomios

02.11.2021, 10:03aktualizacja: 02.11.2021, 10:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/Infradata
Fot. PR Newswire/Infradata

LEJDA, Holandia, 2 Listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- Infradata, wiodący dostawca usług w zakresie zabezpieczeń i sieci, zmienił nazwę na Nomios. Wszystkie spółki Infradata w Belgii, Niemczech, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii będą koncentrować się w ramach Nomios Group na dalszym rozwoju w Europie w nadchodzących latach.

Zmiana nazwy jest symbolem transformacji przedsiębiorstwa. Infradata rozpoczęła swoją działalność 17 lat temu jako integrator sieci i od tego czasu stała się ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, stale się rozwijając. Nowe biura i przejęcia zapewniły międzynarodową ekspansję. Przedsiębiorstwo odnotowywało wzrost obrotów o 30% rocznie do poziomu 250 milionów euro i zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników w dwudziestu oddziałach. Świadczy usługi w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i sieci dla ponad 2500 klientów na całym świecie, w tym wielu dużych przedsiębiorstw, dostawców usług na poziomie Tier 1, instytucji publicznych, centrów danych i dostawców usług w chmurze. Nomios (Infradata) jest wieloletnim partnerem strategicznym najważniejszych dostawców w branży, takich jak: Palo Alto Networks, Juniper Networks, F5 Networks, Cisco, Vectra AI, Fortinet, McAfee, Cybereason i inni.

Główny cel Nomios niezmiennie pozostaje taki sam: bycie zaufanym partnerem we współpracy z klientami i dostawcami w celu tworzenia najlepszych możliwych rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego i infrastruktury sieciowej. Cyfryzacja społeczeństwa i gospodarki nabrała w ostatnich latach tempa, dlatego też tego rodzaju rozwiązania i usługi jedynie zyskały na znaczeniu. Wielu klientów firmy jest częścią kluczowej infrastruktury cyfrowej i powierza Nomios zarządzanie swoimi sieciami oraz monitorowanie ich.

Ad Scheepbouwer, były dyrektor generalny takich firm jak KPN i TNT, został w zeszłym roku powołany do zarządu na stanowisko prezesa o statusie doradcy.

„Rosnący popyt na usługi z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego umożliwił firmie prowadzenie działalności w Europie na coraz większą skalę. Nomios Group jest w stanie stać się największym, paneuropejskim dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego oraz sieci” - twierdzi Scheepbouwer.

„Nomios odgrywa kluczową rolę w wielu sieciach cyfrowych na świecie. Zmiana nazwy to nowy etap w naszym rozwoju. Jako stosunkowo młode przedsiębiorstwo odnotowaliśmy znaczny wzrost. Cieszymy się z możliwości kontynuowania tego rozwoju w ramach Nomios, zabezpieczając i zapewniając infrastrukturę cyfrową naszym klientom” - mówi Sébastien Kher, dyrektor generalny Nomios Group.

Oficjalna zmiana nazwy spółki Infradata Polska Sp. z o.o. na Nomios Poland Sp. z o.o. nastąpiła w dniu 26 października 2021 roku. Zmiana dotyczy tylko nazwy spółki, wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, KRS, adres siedziby, numery kont bankowych, a także numery telefonów, pozostają bez zmian. Zmiana nazwy spółki nie wpływa także na udzielone spółce certyfikaty, zaświadczenia o kompetencjach oraz wystawione na rzecz spółki referencje.

Zobacz także: www.nomios.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1667038/Nomios.jpg

Źródło: Infradata

KONTAKT:

Richard Landman

dyrektor ds. marketingu cyfrowego w Nomios

tel. +31 624693070

e-mail: richard.landman@infradata.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.11.2021, 10:03
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ