Newsletter

Nauka i technologie

InVeris Training Solutions przedstawia SRCE™ - rewolucyjny system szkoleniowy oparty na technologii rzeczywistości rozszerzonej

30.11.2021, 11:47aktualizacja: 30.11.2021, 11:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Business Wire/InVeris Training Solutions
Fot. Business Wire/InVeris Training Solutions

SUWANEE, Ga.--(BUSINESS WIRE)-- InVeris Training Solutions, czołowy dostawca zintegrowanych rozwiązań w zakresie systemów szkolenia strzeleckiego opartego na narzędziach wirtualnych i standardowej broni skierowanych do służb zbrojnych, organów ścigania i klientów strzelnic komercyjnych, ogłasza wprowadzenie na rynek systemu SRCE™ (See, Rehearse, Collectively Experience [z ang. Obserwuj, Ćwicz, Zbieraj wspólne doświadczenia], lub „Source”), przełomowego, opartego na technologii rzeczywistości rozszerzonej bezprzewodowego symulatora stosowanego w ramach szkolenia z używania broni palnej. Spółka InVeris Training Solutions oferuje najbardziej zaawansowaną technologię rzeczywistości rozszerzonej dostępną na potrzeby symulatorów szkoleniowych dla służb zbrojnych i organów ścigania, co jest wyczynem, który nastąpił dużo wcześniej, niż uprzednio oczekiwano.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji znajduje się na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/20211129005628/en/.

„Rzeczywistość rozszerzona łączy w sobie najlepsze elementy świata wirtualnego i rzeczywistego w sposób, który jest w pełni realistyczny, płynny, oszczędny i pozwalający na przystosowanie do indywidualnych potrzeb - powiedział Al Weggeman, dyrektor generalny InVeris. - Teren tradycyjnych obiektów szkoleniowych może zostać przeskanowany i rozszerzony o dodatkowe elementy w celu przekształcenia go w dostępną od ręki strzelnicę, poprzez integrację elementów zewnętrznych zaledwie w kilka minut. Co ważne, możemy porównywać i mierzyć wyniki indywidualne i zespołowe dzięki wysoce precyzyjnemu śledzeniu lokalizacji każdego uczestnika, broni, czy nawet amunicji w czasie rzeczywistym”.

Kluczowe szkolenia służb mogą odbywać się teraz tam, gdzie są niezbędne lub w każdym miejscu na świecie. Ta unikatowa, kompleksowa, immersyjna technologia zapewnia sposób na obserwację, ćwiczenie i wspólne doświadczenie technik, rozwiązań taktycznych i procedur dzięki detekcji lokalizacji, ruchu, kierunku i danych biometrycznych w czasie rzeczywistym na potrzeby szkoleniowe i operacyjne. Zastrzeżona technologia skanowania SRCE pozwala instruktorowi na uchwycenie przestrzeni przeznaczonej na strzelnicę za pośrednictwem tabletu lub innego urządzenia wyposażonego w aparat o wysokiej rozdzielczości. Wrogie siły, podejrzani, cele pozorne, zakładnicy i pozostałe strony są wirtualne, co eliminuje potrzebę odgrywania ról przeciwników. SRCE umożliwia stworzenie wirtualnej strzelnicy w mgnieniu oka, co pozwala na szkolenie postępowania w przypadku ataku aktywnego strzelca i przeprowadzania misji. Bezprzewodowa technologia do noszenia, w tym wyświetlacz AR zakładany na głowę, zapewnia realistyczne zanurzenie bez ograniczania swobody ruchu i jest w pełni kompatybilny z wysoce precyzyjnym symulatorem broni InVeris BlueFire®.

Niezrównana interaktywna ocena akcji (AAR - After-Action Review) gromadzi dane na potrzeby analizy statystycznych niedostępnych dotąd parametrów, w tym kierunku wylotu lufy, wystrzału, nieudanych strzałów, śledzenia ruchu gałek ocznych i pozycji głowy. Czujniki umieszczone na ciele monitorują tętno, oddech, kierunek wzroku i inne parametry biologiczne uczestnika szkolenia. Uczestnicy szkolenia mogą również ponownie przejść zakończoną sesję, dzięki możliwości odtworzenia każdego elementu w formie wizualizacji w celu oceny wyników operacyjnych. Ta pozwalająca na głębokie zanurzenie funkcja AAR zapewnia instruktorom optymalną możliwość zwiększenia wierności odwzorowania rzeczywistych warunków podczas szkolenia i utrwalenia jego rezultatów.

Dodatkowe informacje na temat SRCE znajdują się na stronie https://www.inveristraining.com/srce.

InVeris Training Solutions

InVeris Solutions dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie systemów szkolenia strzeleckiego dla służb zbrojnych, organów ścigania i właścicieli strzelnic komercyjnych na całym świecie. Wraz ze spółkami zależnymi, FATS® i Caswell, firma InVeris Training Solutions wybudowała ponad 15500 strzelnic służących do szkoleń z zastosowaniem broni standardowej i 7500 systemów szkoleń wirtualnych na całym świecie w ciągu swojej dziewięćdziesięciopięcioletniej historii. Spółka ma siedzibę w Suwanee, w stanie Georgia i współpracuje z klientami ze Stanów Zjednoczonych i z całego świata, prowadząc działalność w obiektach znajdujących się na pięciu kontynentach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211129005628/en/.

Źródło: InVeris Training Solutions

KONTAKT:

Michelle Henderson

dyrektor ds. marketingu

InVeris Training Solutions

tel. +1-678-288-1090

e-mail: michelle.henderson@inveristraining.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.11.2021, 11:47
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ