Newsletter

Nauka i technologie

JA Solar inicjatorem światowej inicjatywy na rzecz ekologicznego rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych

08.04.2024, 16:55aktualizacja: 08.04.2024, 16:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

JA Solar Technology Co., Ltd.
JA Solar Technology Co., Ltd.

PEKIN, 8 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Spółka JA Solar, wyróżniający się lider w branży fotowoltaicznej, przejęła inicjatywę mającą na celu przeciwdziałanie zmianom klimatycznym i wspieranie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych w skali globalnej. Przedsięwzięcie z udziałem ponad trzydziestu przedsiębiorstw na całym świecie ma na celu zniwelowanie podziałów sektorowych i barier w łańcuchu przemysłowym, torując drogę dla ekologicznych i niskoemisyjnych strategii rozwoju dla sektora przemysłowego i handlowego.

Podjęte działania realizowane pod hasłem „Światowa Inicjatywa na rzecz Ekologicznego Rozwoju Przedsiębiorstw Przemysłowych i Handlowych”, wskazują na rosnącą potrzebę podjęcia wspólnych wysiłków w walce ze zmianami klimatycznymi. Nawiązując tę współpracę, firma JA Solar i jej partnerzy dokładają wszelkich starań, aby podnosić świadomość w zakresie niskoemisyjnych praktyk środowiskowych, zwiększać efektywność energetyczną i działania na rzecz redukcji emisji, wspierać rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym oraz priorytetowo traktować wykorzystanie ekologicznej energii poprzez innowacje technologiczne.

Potwierdzając, że zmiany klimatyczne są jednym z najważniejszych wyzwań naszych czasów, firma JA Solar uwydatnia kluczową rolę w mobilizowaniu międzynarodowego sektora przemysłowego i handlowego do wprowadzania znaczących zmian. Wykorzystując wspólną wiedzę i zasoby, przedstawiciele współpracujących organizacji dążą do stworzenia ekologicznego, niskoemisyjnego łańcucha wartości, wnosząc znaczący wkład w ogólnoświatową transformację w kierunku zrównoważonej gospodarki.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2381110/JA_Solar_Launches_Global_Industrial_and_Commercial_Enterprises_Green_Development_Initiative.jpg

Źródło: JA Solar Technology Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.04.2024, 16:55
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ