Newsletter

Nauka i technologie

JA Solar kolejny rok z rzędu wyróżniony za wybitne osiągnięcia w opracowanym przez RETC raporcie PV Module Index za 2024 r.

11.07.2024, 08:49aktualizacja: 11.07.2024, 08:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/JA Solar Technology Co., Ltd.
PR Newswire/JA Solar Technology Co., Ltd.

PEKIN, 10 lipca 2024 r. /PRNewswire/ -- JA Solar, czołowy międzynarodowy producent wysoko wydajnej fotowoltaiki, z dumą informuje, że otrzymał wyróżnienie za wybitne osiągnięcia (Highest Achiever) w opublikowanym przez Renewable Energy Test Center (RETC) raporcie PV Module Index za rok 2024. JA Solar już piąty rok z rzędu zdobywa to prestiżowe wyróżnienie w corocznej klasyfikacji RETC.

PV Module Index stanowi rezultat kompleksowej oceny właściwości użytkowych, niezawodności jakości modułów fotowoltaicznych czołowych producentów z całego świata. Wyróżnienie tytułem Highest Achiever świadczy o niezmiennym dążeniu JA Solar do doskonałości, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju w branży fotowoltaicznej.

Na przestrzeni lat firma JA Solar konsekwentnie udowadniała swoją dominującą pozycję w branży fotowoltaicznej za sprawą innowacyjnych technologii i produktów o najwyższej jakości. Poprzez dostarczanie na całym świecie modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 201 GW (stan na koniec pierwszego kwartału 2024 r.) odegrała i nadal odgrywa decydującą rolę w stymulowaniu wdrażania energii odnawialnej. Produkty oferowane przez spółkę są wykorzystywane w inwestycjach mieszkaniowych, komercyjnych i użyteczności publicznej w ponad 165 krajach, przyczyniając się do znacznej redukcji emisji dwutlenku węgla i wspierając światowe działania zmierzające do przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

„Firma JA Solar kładzie nacisk na innowacyjność i jakość w każdym aspekcie swojej działalności, co znajduje odzwierciedlenie w oferowanych wyrobach - powiedział Aiqing Yang, jej dyrektor wykonawczy. - Jesteśmy niezmiernie dumni, że już piąty rok z rzędu otrzymaliśmy wyróżnienie Highest Achiever przyznawane przez RETC. Nagroda ta jest świadectwem naszego zaangażowania w proces dostarczania najwyższej jakości produktów fotowoltaicznych, odpowiadających na zmieniające się potrzeby globalnych klientów i przyczyniających się do zrównoważonej przyszłości energetycznej”.

JA Solar

JA Solar jest producentem wysoko wydajnych urządzeń fotowoltaicznych. Spółka dysponuje licznymi bazami produkcyjnymi i 13 oddziałami handlowymi na całym świecie, a jej działalność obejmuje płytki krzemowe, ogniwa, moduły i elektrownie fotowoltaiczne. Produkty firmy są dostępne w 165 krajach i regionach. Dzięki przewadze w postaci nieustających innowacji technologicznych, doskonałych wyników finansowych i ugruntowanej międzynarodowej sieci sprzedaży i serwisu jej rozwiązania zostały doskonale przyjęte i cieszą się ogromnym uznaniem klientów z kraju i zagranicy. Przez wiele kolejnych lat spółka znajdowała się na liście Fortune China 500 i w rankingu największych nowych przedsiębiorstw energetycznych na świecie (Global Top 500 New Energy Enterprises).

Więcej informacji o JA Solar można znaleźć na profilach firmy na LinkedIn i Facebooku

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2458024/JA_Solar_Recognized_as_Highest_Achiever_in_RETC_s_2024_PV_Module_Index_for_the_Fifth_Consecutive_Yea.jpg

 

Źródło: JA Solar Technology Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.07.2024, 08:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ