Newsletter

Nauka i technologie

Jak chronić siebie i klientów przed cyberatakami

08.11.2023, 13:52aktualizacja: 08.11.2023, 14:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
9 listopada o godz. 11:00 zapraszamy na trzecią odsłonę rozmów eksperckich o budowaniu bezpieczeństwa organizacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Naszym gościem będzie Paweł Nagas, dyrektor Obszaru Zarządzania Tożsamością w ING Hubs Poland, z którym porozmawiamy o zagrożeniach w obszarze cyber wynikających z bardzo dynamicznego rozwoju technologii AI. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak chronić siebie, organizację i klientów przed atakami wspomaganymi AI.

Wspólnie z ekspertem przeanalizujemy przypadki, gdy zagrożenia z wykorzystaniem AI się materializują. Ustalimy, jakie realne niebezpieczeństwa ze sobą niosą i jakiego rodzaju środki organizacje mogą zaangażować do ochrony zasobów przed atakami. Sprawdzimy także, jakie ograniczenia mają narzędzia do zwalczania ataków wspomaganych AI.

Ponadto w toku dyskusji zastanowimy się, w jaki sposób my, jako pojedyncze jednostki, możemy się chronić przed atakami wspomaganymi AI. Mając na uwadze, że wokół wykorzystywania AI narasta coraz więcej etycznych wątpliwości, pojawia się pytanie, w jaki sposób wykorzystać pozytywny potencjał sztucznej inteligencji w sposób odpowiedzialny. Nad zapewnieniem odpowiednich regulacji w zakresie ochrony jednostki przed niebezpiecznym wpływem sztucznej inteligencji pracują od pewnego czasu europarlamentarzyści w celu wypracowania AI Act.

Zachęcamy do udziału w rozmowie. Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A): https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_eOsWqC1zTqmz57b8dET1Dw.

Transmisja live: https://pap-mediaroom.pl, https://biznes.pap.pl, https://debata.infostrefa.tv.

Partnerem merytorycznym cyklu eksperckich rozmów PAP jest ING Hubs Poland.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.11.2023, 13:52
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii