Newsletter

Nauka i technologie

JSC Farmak wybiera SoftGroup do obsługi serializacji i agregacji

12.01.2021, 09:28aktualizacja: 12.01.2021, 13:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SOFIA, Bułgaria, 12 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ -- SoftGroup AD, najlepszy w swojej klasie dostawca kompleksowych technologii z zakresu identyfikowalności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ogłosił dzisiaj, że JSC Farmak, jeden z największych producentów farmaceutycznych na Ukrainie, wybrał rozwiązania SaTT firmy SoftGroup® do wsparcia modernizacji ukierunkowanej na zachowanie zgodności z przepisami systemu śledzenia i monitorowania w branży.

JSC Farmak jest najbardziej innowacyjną spółką w przemyśle farmaceutycznym na Ukrainie oraz jedyną spółką farmaceutyczną ujętą w rankingu 25 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na Ukrainie.

JSC Farmak jest absolutnym liderem na ukraińskim rynku farmaceutycznym i od 2020 r. zajmuje pozycję największego eksportera produktów leczniczych. 20 linii produkcyjnych zgodnych z dobrą praktyką produkcyjną (DPP) zapewnia produkty wysokiej jakości eksportowane do ponad 20 krajów. Od 2015 r. spółka prowadzi kompleks produkcyjny (dział produkcji aktywnych substancji farmaceutycznych) w Szostce (Ukraina), którego planowana roczna zdolność produkcyjna wynosi 100 ton aktywnych substancji farmaceutycznych.

Po wyposażeniu linii do pakowania w maszyny firma Farmak wybrała rozwiązanie SaTT SoftGroup® do optymalizacji swoich zdolności i zachowania pełnej zgodności z przepisami systemu śledzenia i monitorowania poprzez integrację z dotychczasowymi maszynami, serializacji i agregacji sprzętu, scentralizowanego systemu zarządzania i usług w chmurze do łączenia ze światowymi systemami śledzenia i monitorowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań SaTT SoftGroup® i sposobu, w jaki Soft Group zapewnia firmom farmaceutycznym niezrównaną elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, eliminując niepewność wysokich kosztów i czasochłonnych wdrożeń, odwiedź stronę https://www.softgroup.eu/.

SoftGroup

SoftGroup jest spółką z branży oprogramowania zajmującą się zapewnianiem kompleksowej technologii z zakresu identyfikowalności dla ogólnoświatowej branży farmaceutycznej. Nasze rozwiązania obejmują wszystkie poziomy procesu śledzenia i monitorowania, w tym procesów agregacji w produkcji farmaceutycznej.

SoftGroup jest certyfikowanym dostawcą usług dostępu i zaufanym partnerem Europejskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków (EMVO) i bułgarskiego Systemu Weryfikacji Autentyczności Leków (BGMVO) oraz solidnym partnerem GS1 Healthcare. Oprócz tego spółka zdobyła pozycję partnera rosyjskiego systemu śledzenia i monitorowania (MDLP). Spółka jest jednym z najbardziej uznanych akredytowanych dostawców rozwiązań i podmiotów zajmujących się integracją lokalnych producentów z zagranicznymi spółkami farmaceutycznymi.

SoftGroup jest zdobywcą kilku prestiżowych nagród za jakość i innowacje w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, stosując najnowocześniejsze technologie w celu zapewniania klientom najbardziej zwinnych rozwiązań wychodzących naprzeciw ich potrzebom w zakresie serializacji i agregacji.

Źródło: SoftGroup

KONTAKT:

Milena Atanasova

e-mail: Milena.Atanasova@softgroup.eu

tel. +359 88 5943749

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.01.2021, 09:28
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ