Newsletter

Nauka i technologie

Już o godz. 11:00 kolejna odsłona rozmów eksperckich na temat bezpieczeństwa cybernetycznego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

23.10.2023, 10:19aktualizacja: 23.10.2023, 10:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika

Gościem odcinka będzie Mateusz Ograbek, dyrektor Centrum Operacji Bezpieczeństwa, ING Hubs Poland, z którym porozmawiamy o nowych rozwiązaniach zmieniających podejście do zastosowania AI w bezpieczeństwie.

Zachęcamy do udziału w rozmowie. Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A): https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_4cjj_iQJQCCr4To83CExgw.

Transmisja live: PAP MediaRoom, PAP Biznes, Infostrefa.com.

Partnerem merytorycznym cyklu eksperckich rozmów PAP jest ING Hubs Poland.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 23.10.2023, 10:19
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ