Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja I-BS.PL i HEUTHES - prezentacja systemu bankowego BS Solution

11.05.2023, 15:51aktualizacja: 11.05.2023, 15:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HEUTHES Sp. z o.o. (1)
HEUTHES Sp. z o.o. (1)
W dniu 11 maja 2023 r. w Hotelu&SPA Turówka w Wieliczce rozpoczęła się "Konferencja BS Solution". Organizatorem konferencji jest konsorcjum firm I-BS.pl Sp. z o.o i HEUTHES Sp. z o.o. powołane do życia w październiku 2022 roku.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się bliżej z BS Solution - nowym produktem konsorcjum.

BS SOLUTION jest nowoczesnym i kompletnym systemem do obsługi bankowości spółdzielczej, stwarzającym środowisko do zarządzania rachunkami i produktami bankowymi oraz obsługi klienta. Informacje o szczegółach rozwiązania można znaleźć na stronie www.bssolution.pl.

Organizatorzy konferencji, firmy I-BS.PL Sp. z o.o i HEUTHES Sp. z o.o to dobrze znani na rynku producenci oprogramowania dla sektora bankowego. Obie Spółki produkują nowoczesne, innowacyjne oprogramowanie w oparciu o własne rozwiązania i projekty.

Ofertę konsorcjum dla banków tworzą systemy: produktowo-księgowy GRYFBANK oraz bankowość internetowa EBO Bank Online i mobilna EBO Mobile PRO wraz z powiązanymi systemami. Zintegrowane ze sobą tworzą spójne, nowoczesne narzędzie do obsługi banku na wszystkich płaszczyznach jego działalności, pracujące w trybie 24/7.

Więcej informacji na stronie: www.bssolution.pl.

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 11.05.2023, 15:51
Źródło informacji HEUTHES Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ