Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja prasowa pt. „System kaucyjny do poprawki: propozycje kluczowych zmian do ustawy wprowadzającej system kaucyjny na opakowania po napojach w Polsce”

05.03.2024, 10:50aktualizacja: 05.03.2024, 11:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin konferencji: 04.03.2024, godz. 10:00

Na konferencji omówione zostały kluczowe kwestie związane z systemem kaucyjnym na opakowania po napojach. Organizator wspólnie z ekspertami z branży napojowej przedstawił niezbędne zmiany do ustawy mające na celu efektywne wdrożenie tego systemu.

Źródło informacji: Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 05.03.2024, 10:50
Źródło informacji Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ