Newsletter

Nauka i technologie

Koniec zagrożeń typu ransomware: RevBits Endpoint Security z certyfikatem ICSA Labs

04.05.2021, 09:03aktualizacja: 04.05.2021, 09:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/RevBits LLC
PR Newswire/RevBits LLC
W testach obejmujących zagrożenia, których nie wykryły tradycyjne programy zabezpieczające, żadne zagrożenie typu ransomware nie było w stanie zaszkodzić komputerom zabezpieczonym przez RevBits Endpoint Security.

MINEOLA, Nowy Jork, 3 maja 2021 r. /PRNewswire/ -- RevBits ogłosił, że program RevBits Endpoint Security (RevBits EPS) pomyślnie przeszedł testy certyfikacyjne ICSA Labs (niezależny oddział firmy Verizon). Badania zostały przeprowadzone w ramach protokołu „wykrywania zaawansowanych zagrożeń”, który koncentruje się na ocenie produktów do zabezpieczeń punktów końcowych w zakresie ochrony przed nowymi i mało znanymi złośliwymi programami wszelkiego typu. W ciągu dwudziestu jeden kolejnych dni przeprowadzono ponad osiemset testów z udziałem zarówno próbek złośliwego oprogramowania, jak i niegroźnych aplikacji. Uzyskując ogólny wskaźnik wykrywalności niemal 100 procent i zerową wartość fałszywych wyników pozytywnych, RevBits EPS z łatwością przekroczył 75-procentowy poziom wykrywania wymagany do certyfikacji.

„Oparte o wyjątkową architekturę i opatentowane technologie, oprogramowanie RevBits Endpoint Security zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą ochronę w swojej klasie - powiedział dyrektor techniczny Mucteba Celik. - To dla nas wielka satysfakcja, że niezależne badania potwierdziły osiągnięcie naszego celu. Większość rozwiązań do zabezpieczania punktów końcowych potrafi wykrywać zgłaszane wcześniej zagrożenia. Jednak kluczowa dla identyfikacji i blokowania zagrożeń typu ransomware jest ochrona przed nowym i nieznanym jeszcze kodem. Jestem niezmiernie dumny z raportu z badań ICSA, który wykazał, że RevBits EPS zapewnia stuprocentową ochronę przed zagrożeniami, które powstały mniej niż godzinę temu”.

„Fakt, że wypadliśmy celująco w testach certyfikacyjnych oznacza, że nasi klienci mogą z dużą pewnością wprowadzać swoje rozwiązania, mając pewność, że pozostają w pełni chronieni przed programami typu ransomware i innym złośliwym kodem - powiedział dyrektor generalny David Schiffer. - To frustrujące, gdy słyszymy o firmach, agencjach rządowych, a nawet szkołach, które stają się zakładnikami programów ransomware, bo mogłyby tego uniknąć, wprowadzając nasze rozwiązanie”.

Szczegółowy raport z certyfikacji RevBits Endpoint Security dostępny jest na stronie: www.revbits.com.

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które zaangażowane jest w zapewnianie klientom najwyższego poziomu ochrony na podstawie fachowej wiedzy. Siedziba firmy RevBits mieści się w Mineoli w stanie Nowy Jork, a jej oddziały znajdują się w Princeton w stanie New Jersey, Bostonie w stanie Massachusetts oraz Antwerpii (Belgia). Więcej informacji o firmie RevBits na stronie internetowej www.revbits.com/aboutrevbits.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1499352/ICSA_ATD_RGB__002.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg

Źródło: RevBits LLC

KONTAKT:

Neal Hesterberg

e-mail: neal.hesterberg@revbits.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.05.2021, 09:03
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ