Newsletter

Nauka i technologie

Lider rynku usług inżynierii oprogramowania, firma Encora, powołuje Deepaka Bhandariego na stanowisko wiceprezesa wykonawczego i dyrektora działu rozwoju korporacyjnego

04.08.2022, 17:03aktualizacja: 04.08.2022, 17:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Doświadczony specjalista zostanie strategicznym przywódcą odpowiedzialnym za rozwój nowych i wschodzących rynków oraz budowanie globalnego potencjału spółki.

SCOTTSDALE, Arizona., 4 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- firma Encora, lider rynku outsourcingowanych usług inżynierii oprogramowania, ogłosiła dzisiaj powołanie Deepaka Bhandariego, założyciela i byłego dyrektora zarządzającego Marylebone Capital Advisors, na stanowisko wiceprezesa wykonawczego i dyrektora działu rozwoju korporacyjnego. Decyzja wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym. Powołanie Bhandariego wpisuje się w realizowaną przez Encorę strategię dalszego budowania potencjału usługowego firmy. W nowej roli Bhandari będzie pełnił rolę lidera strategicznego mającego za zadanie rozwijać strategiczną obecność firmy na terenie Ameryki Łacińskiej i Indii oraz wspierać jej ekspansję na nowych rynkach, takich jak Europa Środkowo-Wschodnia.

„Jesteśmy zachwyceni dołączeniem Deepaka do naszego globalnego zespołu przywódczego – powiedział Venu Raghavan, dyrektor generalny Encora. - Jego bogate doświadczenie w dziedzinie rozwoju korporacyjnego i ekspansji rynkowej, w połączeniu z przywództwem myślowym, które wnosi w zakresie partnerstw, fuzji i przejęć, stanowi dopełnienie mocnych stron Encora, tworząc szanse na rozwój naszej działalności”.

Deepak to specjalista o bogatym dorobku, posiadający rozległe doświadczenie międzynarodowe w rozmaitych branżach, w tym ponad 25 lat doświadczenia w bankowości inwestycyjnej i strategicznym doradztwie kapitałowym, strukturyzacji funduszy inwestycyjnych oraz fuzjach i przejęciach. W sektorze technologicznym zajmował się głownie budowaniem relacji z założycielami dynamicznie rosnących spółek na szeregu rynków międzynarodowych oraz udzielaniem im strategicznego doradztwa w dążeniach do wypracowania optymalnych rozwiązań w kontekście fuzji i przejęć.

„Cieszę się z możliwości współpracy z firmą Encora i wsparcia jej w globalnej ekspansji na nowych rynkach poprzez nawiązywanie strategicznych partnerstw i dokonywanie kolejnych przejęć – powiedział Bhandari. - Znalezienie się w gronie niezwykłych liderów firmy Encora i możliwość przyczyniania się do jej rozwoju w okresie, gdy osiąga on bezprecedensowy poziom, to dla mnie zaszczyt”.

Encora

Firma Encora z siedzibą w Scottsdale w stanie Arizona to cieszący się ugruntowaną pozycją lider na rynku usług rozwoju produktów cyfrowych. Zainwestował w nią fundusz private equity Advent International. Firmę Encora jako partnera innowacji wybrało szereg wiodących spółek technologicznych na świecie, korzystając ze świadczących przez nią usług nowej generacji, w tym analizy predykcyjnej, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, usług w chmurze i automatyzacji testowania. Encora dysponuje bogatym potencjałem w zakresie klastrowania pionowego w technologii medycznej, finansowej, wysokich technologiach, systemach do zarządzania tożsamością, e-handlu, technologii edukacyjnej, łańcuchu dostaw i logistyce, telekomunikacji i innych specjalistycznych branżach. Firma posiada ponad 40 biur i laboratoriów innowacji na terenie Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Kostaryki, Brazylii, Kolumbii, Boliwii, Peru, Kanady, Indii i Azji-Pacyfiku, w których pracuje przeszło 7,3 tys. pracowników, tworząc silne międzynarodowe zaplecze gwarantujące specjalistyczną wiedzę w modelu wertykalnym oraz autorskie rozwiązania w zakresie zwinnej inżynierii oprogramowania, dzięki którym klienci jeszcze szybciej uzyskują oczekiwane rezultaty. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.encora.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1223481/Encora_Logo.jpg

Źródło: Encora

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.08.2022, 17:03
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ