Newsletter

Nauka i technologie

LML przygotowuje się do wielkiego powrotu z futurystyczną serią produktów o napędzie elektrycznym, które są kluczowymi technologicznymi czynnikami pozwalającymi na wkroczenie na rynek amerykański i europejski

30.09.2022, 12:01aktualizacja: 30.09.2022, 12:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

LML
LML
Śmiałe innowacje są siłą napędową nowych kategorii i platform produktowych motocykli elektrycznych (E-Bikes). Motocykl elektryczny z serii Hyper. Skuter Mid Maxi.

NOWE DELHI, 30 września 2022 r. /PRNewswire/ -- LML, jedna z najbardziej szanowanych i podziwianych indyjskich marek jednośladów o zasięgu globalnym jest gotowa na powrót w wielkim stylu z nową futurystyczną linią pojazdów elektrycznych. W celu upamiętnienia 50. rocznicy utworzenia firmy i rozpoczęcia roku obchodów i deklaracji, na dzień 29 września 2022 r. zaplanowano specjalne globalne wydarzenie, podczas którego przedstawione zostaną trzy nowe kategorie i platformy produktowe - motocykl elektryczny z segmentu premium, motocykl cross over E2W - Hyper i skuter Mid Maxi. Wszystkie trzy produkty odzwierciedlają możliwość LML do kwestionowania norm i przesuwania granic innowacji i inżynierii, do przygotowania drogi do powrotu marki na światowe rynki oraz otwarcia drzwi do długo oczekiwanego wejścia na rynek amerykański i europejski z ofertą pojazdów elektrycznych.

To globalne wydarzenie obiecuje kalejdoskop wzornictwa, innowacji, rozwiązań inżynieryjnych i nadanie nowej formy ponadczasowemu klasykowi. Koncepcje produktów uchylą rąbka tajemnicy w odniesieniu do planów i wizji, jaką stworzyła marka w zakresie nadchodzących modeli pojazdów elektrycznych, w tym nowe wzornictwo, funkcje, technologię i inteligentne rozwiązania. Wydarzenie to również będzie poświęcone przedstawieniu nowej tożsamości marki, która jest gotowa na opracowanie nowych zasad zrównoważonej mobilności miejskiej.

Dr. Yogesh Bhatia, dyrektor zarządzający i naczelny LML Electric, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że zbliżamy się do dnia powrotu LML na rynek globalny. Premiera koncepcji naszych pierwszych 3 pojazdów elektrycznych została zaplanowana na 29 września, kiedy to podamy informacje o wszystkich najważniejszych danych dotyczących produktów i o tym, jak zamierzamy zmienić świat w dzisiejszej erze elektryfikacji. Nasze nadchodzące produkty są pełne najlepszych w swojej klasie technologii i funkcji, przy czym jesteśmy pewni, że umocnią zaufanie i zamiłowanie globalnych konsumentów do pojazdów elektrycznych, które już stają się coraz większe”.

Premiera koncepcji wyznaczy początek podróży LML ku zrównoważonej, elektrycznej przyszłości. Te koncepcje produktów będą udoskonalane, umacniane i dokładnie przetestowane zanim trafią na globalny rynek pojazdów elektrycznych. LML koncentruje się na poprawie swoich rozwiązań, które są innowacyjne i ważne dla uczestników ruchu drogowego na całym świecie, poprzez wykorzystanie mocnych stron technologii pojazdów elektrycznych, która przewyższy obecnie dostępne rozwiązania.

LML

Założona w 1972 r., spółka LML (dawniej Lohia Machinery Ltd) jest czołowym indyjskim producentem jednośladów, zajmującym się produkcją i sprzedażą skuterów, motocykli i motorowerów, jak również części zamiennych i akcesoriów. Z siedziby w Kanpurze (Indie), firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów, w tym USA, krajów Afryki, Ameryki Łacińskiej, Nowej Zelandii i wielu innych. Od samego początku, firma LML była szeroko znana ze swojej innowacji rozwiązań inżynieryjnych i niepowtarzalnej ofercie produktów, i dzięki nim zyskała uznanie. Wyznaczając sobie jasny cel umocnienia mobilności miejskiej, firma planuje powrót na rynek indyjski jako producent elektrycznych jednośladów.

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1909952/LML_Old_Scooter.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1909953/LML_Logo.jpg

Źródło: LML

KONTAKT:

Ayush Negi

zastępca kierownika ds. Public Relations

e-mail: ayush@highvizpr.com

tel: +91-8979604128

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.09.2022, 12:01
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.