Newsletter

Nauka i technologie

LTI rozszerza globalne partnerstwo z Google Cloud

18.05.2022, 10:07aktualizacja: 18.05.2022, 10:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/LTI
PR Newswire/LTI
Spółka planuje uruchomienie specjalnego działu (Google Cloud Business Unit) w celu przyspieszenia migracji do usługi Google Cloud.

BOMBAJ, Indie, 18 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- Larsen & Toubro Infotech (BSE: 540005) (NSE: LTI), firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w doradztwie technologicznym i rozwiązaniach cyfrowych poszerza globalne partnerstwo z Google Cloud. LTI tworzy specjalny dział firmy, który będzie odpowiadał za sześć filarów kluczowych rozwiązań Google Cloud: modernizację aplikacji, zarządzanie danymi, modernizację infrastruktury, inteligentną analitykę, sztuczną inteligencję i bezpieczeństwo.

Dział LTI ds. Google Cloud (Google Cloud Business Unit) będzie opracowywać nowoczesne rozwiązania objęte prawem własności intelektualnej, rozwiązania dostosowane do poszczególnych branż oraz akceleratory, opierając się na zespole architektów Google Cloud, spełniających potrzeby w zakresie transformacji zgłaszane przez klientów z całego świata. LTI umieści również swoje rozwiązania w sklepie Google Cloud Marketplace.

W celu dalszego ugruntowania ogromnych możliwości, które daje Google Cloud, firma LTI wprowadziła rozwiązanie Canvas Eureka w celu zapewnienia przyspieszonej modernizacji danych umieszczanych w bazie Google BigQuery oraz w celu wsparcia przedsiębiorstw we wprowadzaniu innowacji opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. LTI Canvas Eureka jest systemem automatyzacji umożliwiającym bezproblemową i szybką migrację danych z hurtowni danych starszej generacji i repozytoriów typu data lake do Google BigQuery. Pomaga w ocenie aktualnego otoczenia i w określeniu architektury docelowej. Umożliwia również automatyzację zadań, takich jak migracja schematów, konwersja kodów czy walidacja danych.

Sudhir Chaturvedi, prezes i członek Zarządu w LTI, powiedział:

„Przedsiębiorstwa obecnie poszukują szybszych i innowacyjnych sposobów na transformację cyfrową opartą na technologii chmury. Rozszerzenie współpracy pokazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie klientom wyników szybko i na szeroką skalę. Dostrzegamy ogromny potencjał w naszym partnerstwie z Google Cloud i będziemy inwestować w jego dalszy rozwój”.

Siddharth Bohra, dyrektor ds. działalności i kierownik działu usług w chmurze (Cloud Business Unit) w LTI, powiedział:

„Google Cloud rozpędza się w zawrotnym tempie, a nasz dzisiejszy komunikat potwierdza zaangażowanie LTI w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych na naszym autorskim systemie. Nasz dział ds. Google Cloud pomoże klientom szybko i pewnie wykorzystać sprawdzone najlepsze praktyki".

Kevin Ichhpurani, wiceprezes ds. globalnego ekosystemu, Google Cloud, stwierdził:

„Specjalistyczna wiedza LTI w zakresie technologii i rozwiązań Google Cloud nieustannie daje organizacjom możliwość uzyskania wsparcia, którego potrzebują do pomyślnej realizacji ich strategii transformacji cyfrowej. Jesteśmy zachwyceni, że LTI nie przestaje inwestować w praktyczne wykorzystanie Google Cloud i rozwijać swojej działalności w tym zakresie. Uruchomienie działu ds. Google Cloud w LTI dostarczy innowacyjnych rozwiązań i usług klientom na całym świecie w celu przyspieszenia ich podróży ku transformacji cyfrowej".

Dzięki inwestycjom w technologie chmury, LTI zdobyła doświadczenie w dziedzinie kilku produktów i zadań Google Cloud, takich jak chmura obliczeniowa (Google Cloud Compute), bazy danych (Google Cloud Databases), otwarta technologia (Open Source Technology), tworzenie aplikacji natywnych dla chmury (Cloud Native Application Development) oraz SAP w Google Cloud. LTI jest partnerem Google Cloud, potwierdzając swoją wiedzę i umiejętności w obszarze dostarczania innowacyjnych rozwiązań. Szczegółowe informacje o ofercie LTI opartej na platformie Google Cloud dostępne są tutaj.

LTI

LTI (NSE: LTI) jest firmą o zasięgu globalnym specjalizującą się w doradztwie technologicznym i rozwiązaniach cyfrowych, która pomaga ponad 485 klientom w osiągnięciu sukcesu w świecie, który jest coraz bardziej połączony. Prowadząc działalność w 33 krajach, bierzemy na siebie część transformacji cyfrowej klientów i przyczyniamy się do jej przyspieszenia. Założona w 1997 roku spółka jest podmiotem zależnym Larsen & Toubro Limited i czerpie z niepowtarzalnego dziedzictwa, które zapewnia niezrównaną, opartą na świecie rzeczywistym wiedzę, która jest wykorzystywana do rozwiązywania nawet najbardziej złożonych wyzwań, przed którymi stoją przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże. Każdego dnia nasz zespół liczący sobie ponad 45 tys. pracowników umożliwia naszym klientom poprawę efektywności ich działalności i rozwiązań technologicznych i zapewnienie wartości ich klientom, pracownikom i udziałowcom. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie http://www.Lntinfotech.com lub na @LTI_Global.

Pozostań w kontakcie z LTI:

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1044154/LTI_Logo.jpg

Źródło: LTI

KONTAKT:

Relacje z mediami:

Shambhavi Revandkar

Lead - Media Relations

tel. +91 9769509545

e-mail: shambhavi.revandkar@lntinfotech.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.05.2022, 10:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ