Newsletter

Nauka i technologie

Moduły fotowoltaiczne Astronergy firmy Astronergy o łącznej mocy 454MW będą częścią dużego brazylijskiego projektu

23.03.2023, 09:34aktualizacja: 23.03.2023, 09:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Astronergy
PR Newswire/Astronergy
- Moduły TOPCon firmy Astronergy zaskakują pod każdym względem.

HANGZHOU, Chiny, 23 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- Moduły fotowoltaiczne ASTRO N TOPCon typu n o łącznej mocy 454MW wyruszą w drogę. Po wkroczeniu na rynki australijskie i europejskie firma Astronergy jest gotowa na podbój regionu Ameryki Łacińskiej. Jako firma o statusie Tier 1 (partner bezpośredni), uważana za asa w dziecinie technologii TOPCon i pioniera masowej produkcji, Astronergy ponownie zaskoczyła branżę swoją siłą.

Kierownik ds. kluczowych klientów w Astronergy poinformował o przyjęciu oferty dotyczącej ogromnej elektrowni słonecznej Vista Alegre w Brazylii, obejmującej moduły fotowoltaiczne ASTRO N TOPCon typu n o łącznej mocy 454MW. Moduły te zostaną dostarczone do Brazylii do lutego 2024 roku i będą stanowić ponad połowę całego projektu. To wielkie wyróżnienie dla produktów fotowoltaicznych TOPCon typu n firmy Astronergy.

Astronergy działa w branży fotowoltaicznej of 2016 roku i od początku jest pionierem każdej generacji technologii PV. Inteligentna siła produkcyjna pozwala firmie tworzyć produkty w taki sposób, aby sprostać wszystkim wyzwaniom i umożliwiać funkcjonowanie we wszystkich scenariuszach dostępnych u klientów, co znalazło odzwierciedlenie w certyfikatach przyznanych przez TüV Rhineland, PVEL, CTC National Inspection Group i inne uznane organizacje testujące z kraju i zagranicy.

W wyniku przeprowadzonej w ostatnim czasie przez Underwriter Laboratories Inc (UL) dogłębnej oceny warunków biznesowych, materiałów produkcyjnych i powiązań produkcyjnych Astronergy potwierdzono niskoemisyjność i inteligentne działanie firmy w zakresie surowców oraz projektowania, testowania, produkcji, dostaw, instalacji i wartości produktu.

Zgodnie z oświadczeniem UL zawartym w raporcie dotyczącym potencjału wygenerowania znacznych zysków przez Astronergy, produkty ASTRO N TOPCon notują imponujące wyniki w zakresie mocy, wydajności, niskoemisyjności i innych wskaźników istotnych w przypadku modułów fotowoltaicznych, takich jak LCOE i współczynnik niskotemperaturowy. UL pozytywnie zaopiniowała również systematyzację Astronergy, intelektualizację i identyfikowalność wszystkich procesów produkcyjnych.

Doskonałe wyniki techniczne modułów fotowoltaicznych i udział Astronergy w projektach elektrowni słonecznych stanowią dodatkowe potwierdzenie wysokiej jakości produktów i przyciągają wsparcie finansowe banków. Wszystko to przyczynia się do budowania ogólnoświatowej marki Astronergy i pozwoliło firmie zyskać statusu Tier 1 według BloombergNEF wśród producentów modułów fotowoltaicznych w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Mając na uwadze ogólnoświatowy trend związany z promowaniem neutralności węglowej, Astronergy dąży do wniesienia większego wkładu w tym obszarze. Produkty ASTRO N stanowią zaledwie punkt wyjściowy dla wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych firmy. Dążąc do kształtowania bardziej ekologicznego świata, Astronergy z pewnością przełamie ograniczenia technologiczne, aby uzyskać lepszą wydajność, wyższą moc i korzystniejsze parametry przy relatywnie niższym stopniu emisji dwutlenku węgla i zastosowaniu inteligentniejszych rozwiązań.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2038171/1.jpg

Źródło: Astronergy

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.03.2023, 09:34
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ