Newsletter

Nauka i technologie

Na Aquatech Amsterdam Midea KWHA prezentuje rewolucyjne rozwiązania w zakresie wody dla całego domu

17.11.2023, 08:51aktualizacja: 17.11.2023, 08:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Midea KWHA Division
PR Newswire/Midea KWHA Division

AMSTERDAM, 16 listopada 2023 r. /PRNewswire/ -- Midea Kitchen and Water Heater Appliances Business Division (Midea KWHA) zaprezentowała innowacyjne rozwiązania w zakresie wody dla całego domu na targach Aquatech Amsterdam 2023, które odbyły się w Holandii w dniach 6-9 listopada. Obecność spółki Midea KWHA na czołowych globalnych targach technologii wodnych pokazuje, że zależy jej na zapewnianiu kompleksowych usług w zakresie wody dla sektora filtracji i podgrzewania wody w mieszkaniach.

Rozwiązania w zakresie wody dla całego domu firmy Midea stanowią kompleksowy pakiet zaprojektowany z myślą o sprostaniu zróżnicowanym potrzebom w zakresie wody w całym gospodarstwie domowym. System obejmuje filtry wstępne, zmiękczacze wody, dozowniki, oczyszczacze, rozwiązania do przygotowywania napojów i rozwiązania do podgrzewania wody. Elastyczność oferty Midea KWHA sprawia, że każdy dom może cieszyć się rozwiązaniami dostosowanymi do jego potrzeb od kuchni po salon, łazienkę, pomieszczenia do pracy, a nawet pomieszczenia na sprzęt.

Zaprezentowane rozwiązania Midea KWHA charakteryzują się nie tylko różnorodnością, ale również są zintegrowane i łatwe w użyciu. Zostały one starannie zaprojektowane dla gospodarstw domowych z uwzględnieniem niemal każdej sytuacji. Na przykład w kuchni produkty Midea KWHA są przydatne przy przygotowywaniu posiłków, gdyż dzięki nim w kranie zawsze jest oczyszczona woda, zaś dozowniki wody Midea do salonu odznaczają się eleganckim wyglądem i wygodą korzystania. Wydajne rozwiązania Midea KWHA zapewniają nawodnienie w pomieszczeniach do pracy, a łazienki zmieniają się w przestrzenie komfortu dzięki podgrzewaniu wody w miarę zapotrzebowania.

Ponadto marka może się poszczycić wielofunkcyjnymi rozwiązaniami w zakresie napojów, m.in. innowacyjnymi maszynami do lodu i wody gazowanej, które nadadzą domowemu wnętrzu wyszukanego smaku. Oprócz tego Midea KWHA ma bogatą ofertę filtrów do wody działających na zasadzie odwróconej osmozy. Te produkty, stworzone z myślą o skutecznym oczyszczaniu wody, mogą sprostać zróżnicowanym wymaganiom, jeśli chodzi o temperaturę. Ponadto są one wyposażone w funkcję wody gazowanej, co zwiększa ich funkcjonalność i atrakcyjność.

Aquatech Amsterdam 2023 to najważniejsze na świecie targi produktów do przetwarzania wody i wody do picia oraz oczyszczania wody, których celem jest nawiązywanie bezpiecznych, bezpośrednich relacji biznesowych. Midea KWHA tworzy innowacyjną, ukierunkowaną na bezpieczeństwo platformę, pokazując, że zależy jej na doskonałości i dobru klientów.

Prezentacja Midea KWHA podczas targów Aquatech Amsterdam 2023 stanowi ważny krok w ewolucji domowych rozwiązań do oczyszczania wody. Rozwiązania w zakresie wody dla całego domu firmy Midea wyznaczają nową erę, w której jakość, bezpieczeństwo i wygoda są podstawą systemu dostarczania wody w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki Midea KWHA właściciele domów, którzy instalują nowe produkty, wybierają styl życia oparty na czystości, wydajności i innowacyjności dla całego domu.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2277372/1.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2277373/2.jpg

Źródło: Midea KWHA Division

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.11.2023, 08:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.