Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Podczas konferencji nie zabraknie inspirujących tematów związanych z przyszłością branży EMS, która właśnie weszła w stan turbulencji. Eksperci wyjaśnią też, dlaczego AI znajduje się na krawędzi, czyli jak wygląda redefinicja sztucznej inteligencji oraz przeanalizują, jakie są perspektywy rozwoju polskiego przemysłu. Targi Evertiq Expo w Warszawie potrwają od 9.00 do 16.00. Udział w targach jest bezpłatny. Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy zarejestrować się pod linkiem: https://evertiq.pl/expo/waw2025_visit#Rejestracja
„W Warszawie bije serce rodzimego przemysłu, dlatego to właśnie tutaj będziemy wspólnie celebrować najważniejsze święto branży elektronicznej w Polsce. Jubileuszowa edycja targów stanie się areną wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą oraz miejscem nawiązywania wartościowych relacji biznesowych, które często owocują partnerstwami na lata” - podkreśla Daniel Myrtenblad, Project Manager Evertiq Expo.
Organizator targów, obecny na rynku od 1999 r., zbudował międzynarodową platformę, którą tworzą portale informacyjne dla branży elektronicznej: Evertiq.com, Evertiq.se, Evertiq.de, Evertiq.pl, Evertiq.mx, Evertiq.es i Evertiq.fr oraz międzynarodowe targi, odbywające się cyklicznie w 8 lokalizacjach. Początkowo łączyła je wspólna nazwa - TEC (The Evertiq Conference), jednak w 2018 r. firma zdecydowała się na rebranding, aby tworzyć Evertiq Expo - silną markę o globalnym zasięgu, która jest rozpoznawalna w sektorze elektronicznym i wyróżnia się renomą na tle konkurencji.
„Organizując Evertiq Expo w Warszawie, kontynuujemy podróż, którą rozpoczęliśmy w 1999 roku. Od tego czasu zbudowaliśmy 6 portali branżowych, stworzyliśmy międzynarodowy cykl targów i docieramy już do blisko 2 mln osób rocznie. Cieszymy się, że możemy łączyć branżę elektroniczną z całego świata podczas Evertiq Expo w Warszawie, Krakowie, Berlinie, Tampere, Zurychu, Malmö, Göteborgui na Francuskiej Riwierze. Na przestrzeni 25 lat udało nam się stworzyć społeczność, która wierzy w siłę elektroniki i nawiązuje współpracę oraz relacje biznesowe mogące zmieniać świat w lepsze miejsce” - podsumowuje Daniel Myrtenblad.
Targi w Warszawie otworzy rozmowa prowadzona przez Ewelinę Bednarz, Global Content Managerkę z Evertiqa. Jej uczestnicy poszukają pomostów pomiędzy wydarzeniami w regionie, gospodarce, polityce oraz poszczególnych sektorach przemysłu, a przyszłością branży elektronicznej. Czy umiejętnie łącząc kropki, uda im się przewidzieć potencjalne zagrożenia i dalsze kierunki rozwoju? Refleksjami na temat przyszłości branży EMS podzielą się także wytrawni analitycy: Mareika Haass z in4ma i Christoph Solka z Global Electronics Association, którzy przedstawią prognozy na rok 2026. Pozostali prelegenci opowiedzą m.in. o odzyskiwaniu komponentów elektronicznych i przełomowych rozwiązaniach półprzewodnikowych.
Wyróżnikiem targów Evertiq Expo jest nie tylko merytoryczna oraz biznesowa strona wydarzenia, ale również troska o komfort wszystkich gości, którzy tradycyjnie będą mogli nawiązywać relacje i wymieniać się pomysłami przy darmowych przekąskach oraz kawie. Zakończone sukcesem rozmowy biznesowe będzie można uczcić pamiątkowym zdjęciem wykonanym przez profesjonalnego fotografa, który - jak co roku - bezpłatnie uwieczni uczestników chcących posiadać fotografię z tego prestiżowego wydarzenia.
Organizatorzy zapraszają na Evertiq Expo.
Źródło informacji: Evertiq
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 15.10.2025, 14:21 |
| Źródło informacji | Evertiq |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Dobrostan cyfrowy Polaków w czasach social mediów i AI. Nowy raport społeczny PKO Ubezpieczenia
• Przestrzeganie zasad higieny cyfrowej wyraźnie wpływa na poziom dobrostanu.
• AI uspokaja i wspiera w trudnych momentach - deklaruje ponad 43% badanych w wieku 18-24.
• Co trzeci badany wolałby żyć w świecie bez mediów społecznościowych, wśród najmłodszych dorosłych deklaruje to aż 44%. • Raport PKO Ubezpieczenia „Między scrollowaniem a poszukiwaniem równowagi. Dobrostan cyfrowy Polaków w czasach social mediów i AI” przybliża, jak technologie, social media i sztuczna inteligencja wpływają na nasze emocje, codzienne nawyki, relacje i poczucie kontroli.- 17.06.2026, 14:40
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PKO Ubezpieczenia
-
Image
ENERCON na PSEW 2026: oferujemy przedłużenie okresu eksploatacji turbin starszej generacji o kilka lat
Wiatr jest zasobem lokalnym, dlatego w ocenie Branislava Savica, dyrektora ds. zarządzania projektami w ENERCON, stanowi podstawę produkcji energii. A ponieważ okres eksploatacji turbin starszej generacji zbliża się do końca, ENERCON oferuje klientom ocenę obciążenia, aby móc przedłużyć okres eksploatacji o kilka lat, do czasu uzyskania zezwoleń na projekty modernizacji farm wiatrowych.- 17.06.2026, 14:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Dell Technologies Polska stawia na rozwój różnych modeli sztucznej inteligencji (AI) PAP
„To co jest osią naszego zainteresowania to moc obliczeniowa dla sztucznej inteligencji: od najmniejszej AI, takiej na biurko, poprzez serwery większe, aż do gigantycznych szaf chłodzonych czynnikami chemicznymi, które można wykorzystywać do wielkich modeli językowych” - wskazywał Dariusz Piotrowski, dyrektor zarządzający Dell Technologies Polska podczas Polskiego Kongresu Gospodarczego, który odbył się w Warszawie.- 17.06.2026, 11:45
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ