Newsletter

Nauka i technologie

Najtańszy na świecie składany telefon. Globalna premiera Blackview HERO 10 z podwójnym ekranem, aparatem 108MP i funkcją Dynamic Island na Androida

20.05.2024, 14:14aktualizacja: 20.05.2024, 14:17

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Blackview
PR Newswire/Blackview

SHENZHEN, Chiny, 20 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Blackview, pionierska marka technologiczna produkująca urządzenia inteligentne, ogłosiła dzisiaj globalną premierę pierwszego składanego smartfona - Blackview HERO 10. Aby zapewnić równiejszy dostęp do zazwyczaj drogich składanych telefonów, marka prezentuje najtańszy na świecie składany telefon, który charakteryzuje się jednak bezkompromisowymi parametrami i łączy w sobie design, wydajność i trwałość tworzące nowe doświadczenia korzystania ze składanego telefonu z podwójnym ekranem.

Olśniewający, przejrzysty obraz, trwały składany ekran

Blackview HERO 10 wyposażono w główny wyświetlacz AMOLED 2.5K o przekątnej 6,9 cala z 1,07 mld kolorów, który uzyskał certyfikat TÜV SÜD Low Blue Light. Zaprojektowany w formie składanej ekran obsługuje Split View, aby umożliwić sprawniejsze i bezproblemowe wykonywanie kilku czynności jednocześnie. Ultracienkie szkło UTG oraz wiodące w branży zawiasy w kształcie kropli wody, które pozwalają na łatwe składanie i dużą trwałość, zapewniają trwałość i niemal zupełny brak zarysowań po 250 000 złożeń.

Pierwszy aparat składanego telefonu 108MP dla zachowania pięknych momentów

Blackview HERO 10 ma główny aparat Samsung 108MP oraz ultraszerokokątny aparat tylny 8MP, a także aparat do selfie 32MP - wszystkie działają na podstawie najnowszego algorytmu ArcSoft 9.0. Aparat, z którego można korzystać pod różnymi kątami, pozwala na bardziej kreatywne zdjęcia i umożliwia użytkownikom wyrażenie siebie bez korzystania ze statywu czy konieczności trzymania urządzenia.

Ekran Smart Cover Screen zawiera skróty do najważniejszych funkcji, a także celownik do robienia selfie o większej ostrości aparatem 108MP.

Design z nutką elegancji

Z dbałością o każdy szczegół urządzenie jest pokryte ekologiczną skórą wegańską (Sakura Purple & Eclipse Black). Jego delikatna obudowa idealnie pasuje do dłoni, kieszeni i delikatnych torebek.

Pierwsze urządzenie z dynamicznym podglądem na żywo

Poza klasycznymi funkcjami DokeOS 4.0 jest wyposażony w dynamiczny podgląd na żywo, który daje większą frajdę w codziennych interakcjach dzięki funkcji zbliżonej do Dynamic Island iPhone’a. Ponadto Blackview zapewnia trzyletnie aktualizacje głównych wersji Androida.

Płynność działania

Zachowując równowagę między drogimi sieciami 5G i płynną wydajnością, urządzenie posiada MediaTek Helio G99 6 nm, wysokiej klasy chipset 4G o wydajności na poziomie 5G. W połączeniu z pamięcią do 36 GB (12 GB fizycznych i 24 GB wirtualnych) i 256 GB pamięci ROM, smartfon osiąga 442 746 punktów Antutu.

Telefon wyposażono w baterię o pojemności 4000 mAh oraz szybkie ładowanie 45 W.

Ceny i dostępność

Telefon niedługo pojawi się na AliExpress w specjalnej przedsprzedaży za jedyne 404 $ (cena pierwotna 858 $) z prezentem W50 dodawanym do pierwszym 100 zamówień. Oferta dostępna tylko od 20 maja do 7 czerwca 2024 r. PST.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2415792/image.jpg

Źródło: Blackview

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.05.2024, 14:14
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii