Newsletter

Nauka i technologie

Nowy przełom w dziedzinie monokularów termowizyjnych - seria Pixfra Mile2

21.05.2024, 09:07aktualizacja: 21.05.2024, 09:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Pixfra Technology Co., Ltd.
PR Newswire/ Pixfra Technology Co., Ltd.

HANGZHOU, Chiny, 21 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Nowy produkt Pixfra Technology z 2024 r., Mile 2: New Miles to Go, otrzymał niemiecką nagrodę Red Dot Design Award. Ten zaawansowany monokular termowizyjny zaprojektowano w celu stosowania w plenerze, w poszukiwaniach i ratownictwie oraz w polowaniach, wyznaczając nowe standardy precyzji za pomocą produktu o minimalistycznym wyglądzie, który działa na podstawie zaawansowanych algorytmów. Hasło „New Miles to Go” (nowe odległości do przemierzenia) odzwierciedla dbałość firmy o innowacyjność i jej czołową pozycję w technologii termowizyjnej.

Elegancja w połączeniu z pomysłowością

Monokular termowizyjny Mile 2, który zdobył nagrodę Red Dot Award, stanowi przykład połączenia minimalizmu z doskonałością. Wykonany z wysokiej jakości miękkiej gumy produkt ma kompaktowe wymiary i właściwości antypoślizgowe. Ergonomia pozwala na wygodne korzystanie przez długi czas, a dzięki trzem przyciskom urządzenie można obsługiwać jedną ręką także w warunkach słabego oświetlenia. Ukryty włącznik stanowi dodatkowe uproszczenie obudowy urządzenia. Kieszonkowa forma i lekka konstrukcja sprawiają, że Mile 2 jest idealnym towarzyszem wypraw plenerowych. Regulacja ostrości za pomocą pokrętła i ustawiony centralnie otwór na pasek do zawieszania na szyję zapewniają solidność i wygodę oraz gwarantują trwałość.

Przełom w termowizji dzięki przejrzystości wspomaganej sztuczną inteligencją

Monokular termowizyjny Mile 2, wyposażony w zaawansowane algorytmy termowizyjne ISP4.0 i SI, podnoszą komfort użytkownika dzięki czterem kluczowym ulepszeniom. Zaliczają się do nich dostosowana do warunków jasność i kontrast celu, poszerzony zakres dynamiczny, wyostrzanie krawędzi dla lepszej ostrości obrazu oraz redukcja szumów zapewniająca stabilną jakość obrazu. Dzięki ultraczułemu detektorowi 12μm i dużemu powiększeniu Mile 2 oferuje wyjątkową przejrzystość i szerokie pole widzenia.

Wśród dzikiej przyrody - zaawansowany obraz i funkcje obserwacji

„Tryb dżungli” to algorytm stworzony z myślą o otoczeniu o dużym zagęszczeniu, który poprawia widoczność celów i tła. Monokular termowizyjny M2 wyposażono w funkcję wskazywania punktów ciepła, która pomaga w szybkim wykryciu celu. Akumulator o dużej pojemności zapewnia 8,5 godzin nieprzerwanego działania, co czyni urządzenie odpowiednim do pracy całodziennej. Aplikacja Pixfra Outdoor umożliwia jednoczesny zdalny dostęp do obrazów dla 4 użytkowników za pośrednictwem WiFi, przyczyniając się do jeszcze lepszych wrażeń plenerowych.

Najlepszy towarzysz emocjonujących wypraw

Niezależnie od rodzaju terenu - czy będą to gęste lasy, wzburzone wody czy gorące pustynie - monokular termowizyjny M2 zaprojektowano z myślą o najwyższej jakości, zapewniającej użytkownikom przyjemność z odkrywania w dowolnym czasie i miejscu. Monokular Mile 2 z wysokiej jakości obudową jest trwały, odporny na wysokie temperatury i zniszczenie i przystosowany do trudnych warunków. Klasa odporności IP67 daje wysoki poziom ochrony, zapewniając niezawodność podczas wypraw plenerowych.

Stworzony z myślą o miłośnikach przygód Mile 2 jest przełomowym rozwiązaniem dla entuzjastów poznawania świata i odkrywania ukrytych szczegółów. Zaangażowanie Pixfra Technology w rozwój innowacji zmienia oblicze termowizji, przenosząc tę dziedzinę na nieznany dotychczas poziom.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2413449/image_5030976_33928805.jpg 

Źródło: Pixfra Technology Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.05.2024, 09:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii