Newsletter

Nauka i technologie

Penta Security nagrodzona za innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego i wyróżniona statuetką CyberSecurity Breakthrough Awards 2021

05.10.2021, 14:30aktualizacja: 05.10.2021, 14:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO, 5 października 2021 /PRNewswire/ -- Penta Security Systems Inc, światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa z Korei Południowej, ogłosiła dzisiaj, że otrzymała tytuł „Najlepszego dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego roku” w konkursie CyberSecurity Breakthrough Awards 2021, prestiżowym międzynarodowym programie wyróżniającym wybitne firmy i produkty w dziedzinie bezpieczeństwa informacji.

WAPPLES stworzony przez firmę Penta Security to firewall aplikacji internetowych trzeciej generacji, opatrzony certyfikatem ICSA oraz działający w oparciu o zaawansowane algorytmy oparte na sztucznej inteligencji, które wykrywają zagrożenia bazując na regułach, a nie na sygnaturach, umożliwiając zmaksymalizowanie wydajności aplikacji i osiągnięcie niemal zerowego wskaźnika fałszywych pozytywów. WAPPLES jest również produktem przyjaznym dla klienta, z przełomowymi funkcjami zwiększającymi wygodę, takimi jak autodiagnostyka w czasie rzeczywistym oparta na uczeniu maszynowym, zautomatyzowane narzędzia do przeglądów okresowych oraz intuicyjny graficzny interfejs użytkownika.

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to wyróżnienie przyznane przez CyberSecurity Breakthrough. Dysponowanie wiodącą w branży siłą badawczo-rozwojową pozwala nam na stałe wprowadzanie do naszych produktów najnowocześniejszych technologii, co jest dodatkowo potęgowane przez pogłębiające się więzi z naszymi klientami i głębokie zrozumienie doświadczeń użytkowników – oświadczył Seokwoo Lee, prezes i założyciel Penta Security. - Jesteśmy przekonani, że ta nagroda stanowi odzwierciedlenie odporności naszego zespołu i ciężko wypracowanego doświadczenia”.

Do tegorocznego programu CyberSecurity Breakthrough Awards napłynęło ponad 4000 kandydatur z ponad 20 różnych krajów świata.

„W tym momencie tożsamość użytkowników oraz ich dane są w zasadzie globalną walutą, przez co bezpieczeństwo nigdy nie było ważniejsze. Dlatego właśnie niezbędne są rozwiązania na pierwszej linii frontu, które będą skutecznie przeciwdziałać i reagować na rosnące zagrożenia - powiedział James Johnson, dyrektor zarządzający w firmie CyberSecurity Breakthrough. - Oparty na logice mechanizm, oprócz uczenia maszynowego, pozwala WAPPLES zaspokoić tę potrzebę, zapewniając ochronę przed zagrożeniami typu zero-day exploit w aplikacjach internetowych i API, a także ograniczając ryzyko związane z atakami APT i ransomware. Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi Penta Security zdobycia tej nagrody”.

Penta Security

Penta Security, światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, danych i internetu rzeczy z 24-letnim doświadczeniem w tworzeniu bezpiecznych połączeń, jest najlepszym dostawcą usług bezpieczeństwa cybernetycznego w Azji, wyróżnionym przez Frost & Sullivan. Firewall aplikacji internetowych WAPPLES firmy Penta Security był liderem rynku w Korei przez 13 kolejnych lat od 2009 roku, a także zdominował cały region Azji i Pacyfiku, uzyskując największy udział w rynku od 2016 roku. Od tego czasu firma zdobyła pozycję na rynku Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Północnej. Dodatkowe informacje o Penta Security można znaleźć na stronie pentasecurity.com.

Źródło: Penta Security Systems

KONTAKT:

e-mail: info@pentasecurity.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.10.2021, 14:30
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ