Newsletter

Nauka i technologie

Penta Security przedstawia firewall dla aplikacji internetowych WAPPLES z certyfikatem ICSA podczas wydarzenia GITEX Technology Week 2021

03.11.2021, 09:04aktualizacja: 03.11.2021, 09:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

DUBAJ, ZEA, 2 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- Spółka Penta Security Systems Inc., światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa z Korei Południowej, odnotowała sukces przedstawiając firewall dla aplikacji internetowych WAPPLES z certyfikatem ICSA podczas tegorocznej edycji wydarzenia GITEX Technology Week. GITEX, impreza znana jako jedna z największych wystaw branży IT, przyciągnęła ponad 100 000 uczestników, w tym 4 000 firm i 200 podmiotów rządowych reprezentujących 140 krajów.

W świetle rosnącej od początku pandemii liczby ataków, firma Penta Security podkreśliła wagę zastosowania bezpiecznego firewalla dla aplikacji internetowych, który może być obsługiwany w różnych środowiskach. Jest to szczególnie istotne w kontekście pandemii, która nadal wymusza dystans społeczny, co sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw doświadcza cyberataków skierowanych przeciwko aplikacjom internetowym i interfejsom API, których rozwój napędza transformacja cyfrowa.

Jako rozwiązanie w zakresie firewalli aplikacji internetowych zajmujące czołową pozycję w regionie Azji i Pacyfiku, WAPPLES wyróżnia się na tle innych produktów tego typu ofertą prostych i bezpiecznych aktualizacji. Analizuje ruch w celu wykrywania wszelkich wrogich zachowań z zastosowaniem opatentowanego silnika opartego na logice i regułach wykrywania umożliwiających bardzo niskie wskaźniki fałszywie dodatnich wyników. Ponadto poprzez gromadzenie i przechowywanie logów z urządzeń bezpieczeństwa, WAPPLES firmy Penta Security identyfikuje ataki oparte na nowych wzorcach wykorzystywania słabych punktów. W celu wsparcia specjalistów z branży w rozwiązywaniu tych pojawiających się wyzwań, podczas tego wydarzenia Penta Security zorganizowała pokazy i kompleksowe konsultacje dotyczące uruchomienia swoich rozwiązań.

„Firma Penta Security ugruntowała swoją pozycję jako znakomity dostawca rozwiązań WAF w regionie Azji i Pacyfiku dzięki przełomowemu podejściu do bezpieczeństwa, co uwidaczniają liczne wyróżnienia w ramach najbardziej cenionych programów nagród branżowych – powiedział DS Kim, dyrektor ds. strategii w Penta Security. - Obecnym priorytetem Penta Security jest skoncentrowanie się na spełnianiu potrzeb naszych klientów w zakresie prowadzenia działalności w bezpieczniejszym środowisku. Cieszymy się na rozszerzenie zasięgu naszej sieci na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej dzięki lokalnym partnerom i dystrybutorom”.

Penta Security

Penta Security, światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa sieci, danych i internetu rzeczy z 24-letnim doświadczeniem w tworzeniu bezpiecznych połączeń, jest najlepszym dostawcą usług bezpieczeństwa cybernetycznego w Azji, wyróżnionym przez Frost & Sullivan. Firewall aplikacji internetowych WAPPLES firmy Penta Security był liderem rynku w Korei przez 13 kolejnych lat od 2009 roku, a także zdominował cały region Azji i Pacyfiku, uzyskując największy udział w rynku od 2016 roku. Od tego czasu firma zdobyła pozycję na rynku Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Północnej. Więcej informacji znajduje się na stronie www.pentasecurity.com. Zapytania dotyczące współpracy należy kierować na adres info@pentasecurity.com.

Źródło: Penta Security Systems

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.11.2021, 09:04
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ