Newsletter

Nauka i technologie

Podczas tegorocznych targów CES 2024 firma hisense prezentuje nowy telewizor ULED X, inteligentną lodówkę oraz zmywarkę

10.01.2024, 16:08aktualizacja: 10.01.2024, 16:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

LAS VEGAS, 10 stycznia 2024 /PRNewswire/ -- Firma Hisense, ogólnoświatowy producent elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego, zaprezentuje podczas targów Consumer Electronics Show (CES) 2024, jak gama urządzeń gospodarstwa domowego, w połączeniu z inteligentną platformą ConnectLife i systemem operacyjnym VIDAA TV, zmienia sposób użytkowania domów przez konsumentów. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozrywkę z wykorzystaniem telewizorów ULED X, czy o inteligentne rozwiązania w kuchni, inteligentny dom Hisense płynnie łączy technologię opartą na określonych scenariuszach z codziennymi potrzebami konsumentów.

Domowa rozrywka dzięki produktom z gamy Smart TV

Hisense po raz kolejny przesuwa granice wykorzystania technologii LED, wprowadzając nowe produkty z gamy Smart TV.

Zaprezentowany podczas targów CES telewizor 98UX Mini LED oferuje najnowocześniejsze funkcje, w tym imponujący wybór ponad 10 000 lokalnych stref przyciemniania, zapewniając precyzyjną kontrolę światła i żywy kontrast. Oferując wyjątkową jasność szczytową na poziomie 5000 nitów, model 98UX został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bogatych warstw i doskonałej jakości obrazu.

Zdobywca nagrody CES Innovation Award, model 110UX, to telewizor Mini LED o oszałamiającej jasności szczytowej aż do 10 000 nitów. Produkt ten oferuje nowy poziom precyzji wyświetlania i wydajności dzięki zastosowaniu ponad 40 000 stref podświetlenia na jednym 110-calowym ekranie, co pozwala zniwelować ubytki podświetlenia i w zauważalnym stopniu poprawić kontrast.

Model 75UX o głębokości mniejszej niż 14 milimetrów jest najcieńszym telewizorem Mini LED firmy Hisense, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Jego kształt odzwierciedla pierwszy w branży tak śmiały projekt, który doskonale wpisuje się we współczesne trendy wystroju wnętrz. Oprócz ultracienkiego profilu funkcja 5000 stref przyciemniania zapewnia niezrównany kontrast.

CanvasTV to ekran, który zapewnia wyjątkową równowagę między technologią a sztuką i personalizacją. Unikalny uchwyt ścienny pozwala na zawieszenie urządzenia w taki sposób, aby ściśle przylegało do ściany, bez trudu integrując je z każdą przestrzenią życiową.

Istotnym aspektem inteligentnego domu Hisense jest połączenie między telewizorami Hisense Smart TV a innowacyjnym systemem operacyjnym, co zapewnia płynne korzystanie z treści.

Inteligentna kuchnia przyszłości

Inteligentna kuchnia Hisense oparta na nowej technologii ProChef@Home zmienia sposób, w jaki konsumenci podchodzą do przygotowywania posiłków, wprowadzając rozwiązania, które stawiają na wygodę i precyzję.

4-drzwiowa inteligentna lodówka ze strefą VersaTemp została zaprojektowana tak, aby uprościć codzienne zadania. Urządzenie nie tylko śledzi zapasy żywności, ale także dostarcza wyselekcjonowane przepisy i płynnie łączy się z innymi inteligentnymi urządzeniami. Jedną z jej wyróżniających się funkcji jest szuflada VersaTemp, która bez wysiłku przekształca się z lodówki w funkcję zamrażarki.

Inteligentna wbudowana zmywarka Autodose & AutoDry to zdobywca wyróżnienia CES Innovation Award 2024. Urządzenie posiada funkcję automatycznego dozowania detergentu w płynie, co umożliwia konsumentom załadowanie naczyń, wybranie programu i automatyczne dozowanie detergentu w celu wygodnego i bezproblemowego mycia.

Oprócz innowacyjnych modeli ULED X i inteligentnych urządzeń kuchennych firma Hisense kontynuuje wprowadzanie urządzeń kompatybilnych z platformą Matter, wraz z najnowszym Auto Louver Smart Window AC, również zaprezentowanym podczas CES 2024. Na targach wystawiono także niektóre spośród inteligentnych urządzeń Hisense w zakresie zarządzania energią, w tym inteligentną pralko-suszarkę i produkty HVAC.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2315319/Hisense_attends_CES_2024.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2315318/Hisense_110UX_ULED_TV_recognized_as_CES_2024_Innovation_Award_Honoree.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2315320/Hisense_CanvasTV_blends_technology_with_art.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2315321/Hisense_showcases__Kitchen_of_the_Future__at_CES.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.01.2024, 16:08
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ