Newsletter

Nauka i technologie

Prezentacja raportu Instytutu Energetyki Odnawialnej „Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2021”

27.05.2021, 08:42aktualizacja: 27.05.2021, 08:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 26.05.201, godz. 14:30

W raporcie Instytut Energetyki Odnawialnej zaprezentował nie tylko podsumowanie roku 2020 i pierwszych miesięcy 2021, ale również przedstawił aktualny komentarz dotyczący sytuacji fotowoltaiki w Polsce. Rynek PV w raporcie został przedstawiony kompleksowo. W opracowaniu zawarte są aktualne statystyki dotyczące poszczególnych segmentów rynku w tym prosumentów i farm PV. IEO przedstawi także analizę potencjału polskiego przemysłu fotowoltaicznego i trendy technologiczne.

Źródło informacji: EC BREC Instytut Energetyki Odnawialnej

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.05.2021, 08:42
Źródło informacji EC BREC Instytut Energetyki Odnawialnej
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.