Newsletter

Nauka i technologie

Prezes InnoEnergy: transformacja energetyczna daje Polsce szansę na „dogonienie” Europy

02.10.2023, 10:28aktualizacja: 02.10.2023, 10:58

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
„Transformacja energetyczna jest wielką szansą dla Polski, żeby po wielu latach >>gonienia<< Europy skrócić do niej dystans. Jednak, by tak mogło się stać, musimy biec bardzo szybko” – powiedział podczas odbywającego się w Łodzi Kongresu Nowej Mobilności Marcin Wasilewski, prezes InnoEnergy Central Europe. Prezes Wasilewski wziął udział w panelu dyskusyjnym „Green Economy: How to Achieve Climate Goals in the Current Economic Situation”.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 02.10.2023, 10:28
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ