Newsletter

Nauka i technologie

Prodigy Technovations ogłasza pierwsze w branży rozwiązanie do walidacji elektrycznej AC/DC kart SD i pamięci Emmc

21.09.2022, 09:03aktualizacja: 21.09.2022, 09:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Prodigy Technovations
Prodigy Technovations

BENGALURU, Indie, 21 września 2022 r. /PRNewswire/ -- Prodigy Technovations Pvt. Ltd, spółka z siedzibą w Bengaluru, wprowadziła swój tester do walidacji elektrycznej PGY-SSM-EV-Tester SD, eMMC AC/DC pozwalający na uzyskanie charakterystyki elektrycznej kart SD do specyfikacji UHS-I i eMMC do specyfikacji HS400 (eMMC5.1). To innowacyjne rozwiązanie pozwala inżynierom ds. walidacji na testowanie kart SD i eMMC za naciśnięciem jednego przycisku dla różnych trybów pracy i potrafi scharakteryzować setki specyfikacji elektrycznych i czasowych, co znacząco oszczędza czas potrzebny na walidację.

Konfiguracja urządzenia PGY-SSM-EV-Tester

PGY-SSM-EV-Tester zapewnia możliwość wyboru karty SD, microSD lub pamięci eMMC oraz ich trybów pracy w celach testowych. PGY-SSM-EV-Tester pozwala użytkownikowi na ustawienie różnych trybów pracy kart oraz przesyłanie komend odczytu i zapisu. Oprogramowanie urządzenia PGY-SSM-EV-Tester komunikuje się z oscyloskopem w celu pozyskania sygnałów zegara, komend, sygnału strobującego i sygnałów danych poprzez interfejs ethernet. Oprogramowanie analizuje dane przechwycone przez oscyloskop tworząc charakterystykę dla prądu przemiennego (AC) i stałego (DC) kart SD lub urządzeń eMMC.

PGY-SSM-EV-Tester dokonuje setek pomiarów dla kart SD i pamięci eMMC, a także sprawdza limity określone w dokumentach normatywnych. PGY-SSM-EV-Tester pozwala testerowi na pisanie różnych scenariuszy testowych. Tester pozwala na elastyczne regulowanie opóźnienia w czasie pomiędzy zegarem a sygnałem komendy i walidację specyfikacji granicznych.

Oprogramowanie urządzenia PGY-SSM-EV-Tester

Kluczowe cechy rozwiązania do pomiarów parametrów elektrycznych AC/DC kart SD i eMMC PGY-SSM-EV-Tester:

• obsługa specyfikacji eMMC 4.41, 4.51, 5.0, 5.1 i SD 2.0/3.0 (UHS-I),

• obsługa kontrolera hosta dla kart eMMC i SD oraz elastyczne opcje uruchamiania trybów pracy,

• zdolność próbnika do pisania różnych scenariuszy testowych i generowania ruchu dla urządzeń,

• sterowanie kontrolerem hosta eMMC i SD oraz przechwytywanie sygnału z oscyloskopu dla płynnej analizy pomiarów,

• dostęp do wszystkich pomiarów AC/DC i generowanie szczegółowego raportu.

Informacje o produkcie na stronie https://prodigytechno.com/device/sd-emmc-ac-dc-tester/

Cena, dostępność:

PGY-SSM-EV-Tester jest już dostępny do zamówienia. W celu uzyskania wyceny i sprawdzenia cennika prosimy o wiadomość na adres contact@prodigytechno.com.

Prodigy Technovations

Prodigy Technovations Pvt Ltd jest czołowym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do analizy protokołów i próbników dla powszechnych i wschodzących technologii, takich jak UFS4, eMMC, SD, SDIO, UHS II, I3C, RFFE, SPMI. Zapewniamy także rozwiązania do testowania obejmujące dekodowanie protokołu i warstwę PHY w urządzeniach do testowania i pomiarów. Działalność spółki obejmuje pomyślne wdrażanie innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań do analizy protokołów przy użyciu najnowszych technologii sprzętowych.

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1899589/PGY_SSM_EV_Tester_Setup.jpg

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1899590/GY_SSM_EV_Tester_Software.jpg

Źródło: Prodigy Technovations

KONTAKT

Godfree Coelho

e-mail: Godfree.coelho@prodigytechno.com

tel. +91 80 4212 6100

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2022, 09:03
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.