Newsletter

Nauka i technologie

Prodigy Technovations ogłasza premierę innowacyjnego analizatora protokołów PCIeGen3/4

21.09.2022, 08:56aktualizacja: 21.09.2022, 09:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Prodigy Technovations
Prodigy Technovations

BENGALURU, Indie, 21 września 2022 r. /PRNewswire/ -- Prodigy Technovations Pvt. Ltd, spółka z siedzibą w Bengaluru, wprowadza analizator protokołów PGY-PCIeGen3/4-PA PCIe Protocol Analyzer obsługujący prędkości 2,5, 5,0. 8,0 i 16GT/S. Analizator protokołów PCIeGen3/4 stosowany jest do opracowywania i weryfikacji interfejsów PCIe dla M.2, U.2 i Embedded PCIe Bus. Inżynierowie rozwiązań mobilnych, motoryzacyjnych i związanych z siecią 5G wykorzystują ten produkt do weryfikowania (debugowania) interfejsów PCIe pod kątem problemów związanych z projektem warstwy protokołu. PGY-PCIeGen3/4-PA zapewnia najlepsze w branży rozwiązanie do jednoczesnego monitorowania i dekodowania ruchu PCIe przy prędkościach 2,5GT/S do 16GT/s i obsługuje dekodowanie i analizę protokołów dla pakietów TS1, TS2, DLLP i TLP. Inżynierowie otrzymują szczegółowy wgląd w LTSSM, co pozwala im zobaczyć zmiany stanu maszyny stanowej PCIe.

PGY-PCIeGen3/4-PA dołączone oprogramowanie umożliwia najlepsze dekodowanie i analizę głębokiego ruchu PCIe, co zapewnia oszczędność czasu debugowania. Inżynierowie mogą szybko wybierać i przeglądać interesujące ich parametry w pakietach TS1, TS2, DLLP i TLP. Oddzielne widoki do dekodowania i analizy pakietów konfiguracyjnych wymienianych pomiędzy magistralą root complex, a punktem końcowym. Obecna generacja interfejsu wizualnego użytkownika zapewnia możliwość korzystania z wielu pływających okien i elastyczność podglądu zawartości wymaganych protokołów z łatwym ukrywaniem i wyświetlaniem kolumn, co ułatwia odnajdowanie problemów projektowych. Analiza LTSSM w oprogramowaniu zapewnia graficzne odzwierciedlenie różnych stanów warstwy protokołu oraz informacji o podstanach.

Analizator protokołów PGY-PCIeGen3/4-PA oferuje głębokość pamięci 64GB do przechwytywania ruchu x4. Analizator protokołów PCIe obsługuje wyzwalanie zależne od zawartości pakietów protokołu oraz możliwości wielopoziomowego wyzwalania warunkowego if-then-elseif. Pozwala to inżynierom na przechwytywanie szczegółów protokołów wokół warunku wyzwolenia i długotrwałe monitorowanie magistrali PCIe.

Kluczowe funkcje analizatorów protokołów PGY-PCIeGen3/4-PA PCIe Gen3/4:

- jednoczesna analiza protokołów dla ruchu 2,5, 5, 8 i 16 GT/S,

- zarządzanie pamięcią akwizycji w celu przechwytywania ruchu protokołów przy pomocy filtrów wyzwalaczy, pamięci segmentowanej, buforu cyklicznego i sprzętu,

- responsywne oprogramowanie do analizowania długich ciągów przechwyconych danych z widokiem LTSSM,

- aktywne moduły interposer M.2, U.2 oraz wbudowane i personalizowane rozwiązania sondujące,

- proste i zaawansowane wyzwalacze w oparciu o zawartość pakietów protokołów TS1, TS2, DLLP i TLP.

Informacje o produkcie na stronie https://prodigytechno.com/device/pcie-protocol-analyzer/

cena, dostępność:

PGY-PCIeGen3/4-PA jest już dostępny do zamówienia. W celu uzyskania wyceny i sprawdzenia cennika prosimy o wiadomość na adres contact@prodigytechno.com.

Prodigy Technovations

Prodigy Technovations Pvt Ltd jest czołowym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do analizy protokołów i próbników dla powszechnych i wschodzących technologii, takich jak UFS4, eMMC, SD, SDIO, UHS II, I3C, RFFE, SPMI.

Obraz: https://mma.prnewswire.com/media/1898831/Prodigy_Technovations.jpg

Źródło: Prodigy Technovations

KONTAKT:

Godfree Coelho

e-mail: Godfree.coelho@prodigytechno.com

tel: +91 80 4212 6100

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2022, 08:56
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.