Newsletter

Nauka i technologie

RevBits® zdobywa prestiżowe nagrody InfoSec Awards podczas tegorocznej konferencji RSA

17.05.2021, 15:07aktualizacja: 17.05.2021, 15:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nagroda „Cyber Defense Magazine”
Nagroda „Cyber Defense Magazine”
Dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa - RevBits - zdobywa liczne nagrody w 9. edycji konkursu Annual Global InfoSec Awards podczas #RSAC 2021.

MINEOLA, N.Y., May 17, 2021 /PRNewswire/ -- RevBits ma przyjemność ogłosić zdobycie nagród w następujących kategoriach:

• Most Innovative in Email Security (Największa innowacja w dziedzinie bezpieczeństwa poczty elektronicznej);

• Most Innovative in Endpoint Detection and Response (EDR) (Największa innowacja w dziedzinie wykrywania i reagowania na podejrzane aktywności na urządzeniach końcowych);

• Editor's Choice in Endpoint Security (Wybór redakcji w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń końcowych);

• Best Product in Privileged Access Management (PAM) (Najlepszy produkt w dziedzinie zarządzania dostępem uprzywilejowanym);

Zostały one przyznane przez jedno z najważniejszych, wydawanych w formie elektronicznej czasopism poświęconych bezpieczeństwu informacji - „Cyber Defense Magazine” (CDM).

„Bardzo się cieszymy z tego, że zostaliśmy docenieni za nasze innowacje na tle bardzo silnej konkurencji - powiedział David Schiffer, dyrektor generalny. - Niemal każdy produkt z naszej oferty wygrał nagrodę w swojej kategorii dzięki wielkiemu talentowi naszego współzałożyciela i dyrektora ds. technicznych Mucteby Celika. Posiada on przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i zarejestrował wiele patentów w Stanach Zjednoczonych. To on stoi za wszystkimi naszymi produktami. Wraz z ciągłym wzrostem liczby incydentów z zakresu cyberbezpieczeństwa, będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby tworzyć jeszcze więcej innowacji i tym samym oferować coraz bardziej skuteczne oprogramowanie pozwalające jeszcze lepiej chronić naszych klientów przed cyberzagrożeniami”.

„Bardzo się cieszymy z otrzymania od czasopisma >>Cyber Defense Magazine<< tej prestiżowej nagrody. Wiedzieliśmy, że konkurencja będzie ostra, dlatego też opinia najlepszych jurorów, będących czołowymi światowymi ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, jest dla nas jeszcze większym powodem do radości - powiedział dyrektor ds. technicznych w RevBits, Mucteba Celik. - Jesteśmy dumni z dołączenia do grona nagrodzonych, wśród których znalazły się wybitne przedsiębiorstwa działające na rzecz cyberbezpieczeństwa”.

RevBits

Założona w 2018 r. firma RevBits to innowacyjne przedsiębiorstwo z branży cyberbezpieczeństwa, które zaangażowane jest w zapewnianie klientom najwyższego poziomu ochrony i obsługi. Dzięki czterem zaawansowanym narzędziom zabezpieczającym złożonym z dziesięciu różnych modułów RevBits zapewnia ochronę przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami cybernetycznymi, z którymi zmagają się firmy. Firma RevBits kontynuuje rozwój technologiczny, a w jej ofercie znajduje się zintegrowana platforma do zarządzania wszystkimi czterema rozwiązaniami za pomocą jednego systemu kontroli - RevBits Cyber Intelligence Platform. Siedziba firmy RevBits mieści się w Mineoli w stanie Nowy Jork, a jej oddziały znajdują się w Princeton w stanie Nowy Jork, Bostonie w stanie Massachusetts, Londynie (Anglia) oraz Antwerpii (Belgia). Więcej informacji o firmie RevBits można znaleźć na stronie www.revbits.com/aboutrevbits.

CDM InfoSec Awards

Czasopismo „Cyber Defense Magazine” już po raz dziewiąty nagrodziło innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa informacji. Do konkursu mogły zgłaszać się wszystkie startupy, zarówno we wczesnej i późnej fazie rozwoju oraz spółki publiczne działające w obszarze bezpieczeństwa informacji (INFOSEC), które uważają, że ich produkt lub usługa jest wyjątkowa lub przełomowa. Więcej informacji pod adresem www.cyberdefenseawards.com.

Jury

W jury konkursu zasiadają specjaliści z zakresu bezpieczeństwa, posiadający certyfikaty CISSP, FMDHS, CEH. Głosują oni w oparciu o samodzielną ocenę dostarczonych przez firmę materiałów znajdujących się na stronie każdego z kandydatów. Wśród materiałów znajdują się m.in. arkusze danych, białe księgi, dokumentacja produktowa oraz inne parametry rynkowe. CDM cechuje się elastycznością w wynajdywaniu kolejnych innowacyjnych podmiotów dysponujących nowymi, unikalnymi technologiami, nie skupiając się wyłącznie na tych z największą liczbą klientów lub środków na koncie. Szukając przełomowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji, CDM zawsze pyta „Co dalej?”.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1508861/Global_InfoSec_Awards_for_2021_Winner.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1222447/revbits_logo__002.jpg

Źródło: RevBits LLC

Więcej informacji:

Neal Hesterberg

Wiceprezes ds. rozwoju działalności

RevBits

e-mail: Neal.hesterberg@revbits.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.05.2021, 15:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ